AFYONKARAHİSAR - İZMİR KARAYOLU 5. KM KANAL3 HİZMET BİNASI AFYONKARAHİSAR
0272 246 36 00

Büyük düşün Afyonkarahisar

İyi Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, farklı ve modern projeleri ile dikkat çekiyor. Hobi bahçeleri ile emekliler ve çalışanlar için sosyal alanlar oluşturmayı hedefleyen Koçak, dev tematik termal havuz ile de hem Afyonkarahisarlı vatandaşların hem de Afyonkarahisar’a gelen misafirler için aktivite alanları kurmayı planlıyor.

 

İyi Parti’li Koçak, şehrin farklı bölgelerinde kuracakları hobi bahçelerinin emeklilerin yeni meşguliyeti, çalışanların hafta sonu uğraşısı olacağını ifade etti. Koçak: “Hem Dev Botanik Park projemiz içinde hem de şehrin farklı lokasyonlarında daha ferah, daha kullanışlı hobi bahçeleri yapacağız.Şehrin farklı bölgelerinde, bir kaç alternatif büyüklükte yeni hobi bahçeleri yapacağız. Üstelik bu hobi bahçeleri içinde ortak sosyal alanlar olacak. Çocuklar için oyun parkı, otantik çeşmesi, ibadethanesi ve sohbet odasıyla yepyeni bir şekle büründüreceğiz. Doğa ile içiçe huzurlu bir hayat için de belediyemiz her zaman yanınızda olacak” dedi.

Dünyanın en büyüğü olacak

Dünyanın en büyük tematik termal havuzunu yapacaklarını belirten Koçak: “4 Mevsim inanılmaz eğlence Afyonkarahisar’da olacak. Kuracağımız açılır kapanır dev termal havuz, aynı zamanda bir botanik bahçesi olacak. Kadınlar ve erkekler için ayrı yüzme havuzları, şelaleler, çevre düzenlemeleri, yapay sahil, yürüyüş alanları ile ayrı bir aktivite mekanı oluşturacağız. Hem Afyonkarahisarlıların hem de ilimize gelen misafirlerin bütün vaktini geçirmek isteyeceği güzellikte ve dünyada eşi olmayan bir aktivite alanı kuracağız. Dünyaya örnek olacağız. Termal suyumuzu her anlamda hizmete sunacağız. Açılır kapanır tasarlayacağımız alanda, kadınlar ve erkekler için ayrı termal yüzme havuzları, yapay şelaleler, yürüyüş alanları, spor ve sauna merkezleri, botanik çevre düzenlemeleri ile mavi ve yeşili bir araya getireceğiz. Yapay sahili ile denizi aramayacaksınız” dedi.

Reklamlar
Bizi Arayın