AFYONKARAHİSAR - İZMİR KARAYOLU 5. KM KANAL3 HİZMET BİNASI AFYONKARAHİSAR
0272 246 36 00

Koçak STK’ları ziyaret etti

İyi Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak ve ekibi sivil toplum kuruluşları ziyaretleri kapsamında AFSİAD, Demiryolu İş Sendikası, Mali Müşavirler Odası, Afjet A.Ş. ve Türkiye Yardım Sevenler Derneği’ni ziyaret edip istişarelerde bulundular.

Demiryolu İş Sendikası ziyareti sırasında Afyon Şube Başkanı Muharrem Uslu ile istişarede bulunan Koçak, sivil toplum merkezi projesini Uslu ve ekibi ile paylaştı. STK’ları yerel demokrasinin en önemli unsuru olarak gördüğünü ifade eden Koçak: “Sivil toplum bilincini geliştireceğiz, STK’ların yapılarını güçlendireceğiz. Etkinliklerini arttırabilmeleri için sivil toplum merkezlerini kuracağız. Ben STK’lar ile istişareye önem veririm. Sizler demokrasimiz için, yerel yönetimlerimiz için vazgeçilmez unsurlardansınız” ifadelerini kullandı.

Profesyonel yönetim

Uslu nazik ziyareti için Koçak’a teşekkürlerini sunarak seçimin Afyonkarahisar halkı için hayırlara vesile olmasını diledi. Program Afyonkarahisar Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası ziyareti ile devam etti. Oda başkanı Kadir Arık ile görüş alış verişinde bulunan Koçak: “Demokratik, adaletli ve şeffaf yönetimden yanayız” dedi. Koçak finans, arazi yönetimi ve kentsel dönüşüm ve uluslararası ilişkiler ofisi hakkında da bilgiler verdi. Koçak: “Bütçe ve finans ile ilgili ayrı bir birim kuracağım. Bunun yanı sıra yeni kaynak ve yatırımcılarımızla şehrimizi yatırım cenneti haline dönüştüreceğiz. Uzman bir ekip ile çalışarak finans yönetimini profesyonel şekilde yapacağız” dedi. Arık, Koçak ve ekibinin nazik ziyaretlerinden dolayı memnun olduklarını dile getirdi.

Ulutürk bilgilendirdi

Daha sonra Afjet A.Ş.’ni ziyaret eden Koçak, kurumun Genel Müdürü Dr. Yusuf Ulutürk ve ekibinin hazırladığı “Afyonkarahisar’ın Jeotermal Potansiyeli ve Jeotermal Geleceği” adlı sunumu dinledi. Koçak, Ulutürk ve ekibine teşekkürlerini iletti.  Son olarak Türkiye Yardım Sevenler Derneği’ne ziyarette bulunan Koçak Derneğin Afyonkarahisar Şube Başkanı Necla Can ile fikir alış verişinde bulundu. Can, Koçak ve ekibine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini sunarak, seçim sonuçlarının hayırlara vesile olmasını diledi.

Reklamlar
Bizi Arayın