AFYONKARAHİSAR - İZMİR KARAYOLU 5. KM KANAL3 HİZMET BİNASI AFYONKARAHİSAR
0272 246 36 00

MHP rüzgarı esiyor

Yerel seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Sinanpaşa bölgesinden Serban, Tınaztepe, Kılıçarslan ve Ahmetpaşa beldelerini ziyaret ederek seçim bürosunun açılışlarına katıldı

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Sinanpaşa İlçesine bağlı Serban, Tınaztepe, Kılıçarslan ve Ahmetpaşa beldelerini ziyaret ederek seçim bürolarını açtı. Milletvekili Taytak’a, İl Başkanı Mehmet Kocacan ve il yönetimi eşlik etti. İlk olarak Serban beldesini ziyaret eden MHP heyetini belde girişinde MHP Serban Belediye Başkan Adayı Vedat Köse ve partililer karşıladı. Konvoy halinde belde de tur atan partililer daha sonra seçim bürosunun önünde coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı.

Miting havasında açılış

Serban halkının neredeyse tamamının katıldığı seçim bürosunun açılışı küçük bir mitinge döndü. Seçim bürosunun açılışında konuşan MHP Serban Belediye Başkan Adayı Vedat Köse, 31 Mart akşamı Serban’da zafer kutlayacaklarını söyledi. Köse, “Serban halkımız bizlere ve partimize olan ilgisini seçim büromuzun açılışına katılarak göstermiştir.  Serban beldemizle ilgili çok önemli projelerimiz var. Belediye başkanlığımızı kazandığımız takdir söz verdiğimiz vaatleri teker teker yerine getireceğiz. Serban’da artık bir vizyon değişikliğine ihtiyaç vardır. Beldenin hak ettiği hizmeti bizimle alacağına inanıyoruz. Milletvekilimiz Mehmet Taytak’ın da destekleriyle Serban’a önemli yatırımlar yapacağız” dedi. Konuşmaların ardından Milletvekili Taytak tarafından seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdi.

Zafer bizim olacak

Serban beldesinden sonra Tınaztepe beldesine geçen MHP heyetini burada da yoğun bir kalabalık karşıladı. Tınaztepe meydanını dolduran yüzlerce vatandaşa seslenen MHP Tınaztepe Belediye Başkan Adayı İsmail Karagöz, MHP’nin üretken belediyecilik anlayışı ile beldenin çehresini değiştireceklerini söyledi. Karagöz, “Tınaztepe beldemiz için çok önemli projeler hazırladık. Bu projelerimizi yakında bir tv programıyla sizlerle paylaşacağım. Beldemizi Afyonkarahisar’ın parlayan bir yıldızı haline getireceğiz. Beldemizin sorunlarını ve eksiklerini biliyorum ve bunların çözümüyle ilgili projelerim tamamlanmak üzeredir. Bizi bugün yalnız bırakmayan ve meydanları dolduran Tınaztepe halkımıza teşekkür etmek istiyorum. İnşallah 31 Mart’ta zafer bizim olacak” dedi.

Projelerin destekçisiyim

Sincanlı ovasında seçimlerin bittiğini söyleyen MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, başkan adaylarının söz verdiği projelerinin destekçisi olacağını vurguladı. Meydanları dolduran belde halkına teşekkür ederek konuşmasına başlayan Milletvekili Taytak, “Sinanpaşa bölgesindeki belediye başkan adaylarımıza seçimlerin şimdiden hayırlı olmasını diliyorum. Beldelerimizdeki partimize ve başkan adaylarımıza olan coşku bizleri son derece memnun etmiştir. Halkımız meydanları doldurarak seçimlerin sonucu belli etmiştir. Sinanpaşa bölgemizdeki beldelerimize de inşallah 31 Marttan sonra bana düşen ne gerekiyorsa elimden geleni fazlasıyla yapacağım. Başkan adaylarımızın ürettiği projelerinin tamamının arkasındayım. Buradan sizlere söz veriyorum.  31 Martta kadar başkan adaylarımızı size emanet ediyorum. 31 Marttan sonra ise sizi başkan adaylarıma emanet ediyorum. İnşallah Sincanlı ovasında zafer MHP’nin olacaktır” diye konuştu.

Reklamlar
Bizi Arayın