AFYONKARAHİSAR - İZMİR KARAYOLU 5. KM KANAL3 HİZMET BİNASI AFYONKARAHİSAR
0272 246 36 00

PTT’DEN ATSO’YA ZİYARET

PTT Pazarlama ve Satış Daire Başkan Yardımcısı Murat Petek ve PTT Afyonkarahisar Başmüdürü Mehmet Örsdemir, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti.

 

PTT Pazarlama ve Satış Daire Başkan Yardımcısı Murat Petek, PTT Afyonkarahisar Başmüdürü Mehmet Örsdemir, PTT Afyonkarahisar Başmüdür Yardımcısı Hüseyin Kızıltaş ile PTT Afyonkarahisar İşletme Müdürü Mustafa Kızılöz, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti.

ATSO’YA TEŞEKKÜR ETTİ

Ziyaret hakkında bilgi veren PTT Afyonkarahisar Başmüdürü Mehmet Örsdemir, “Ulusal Tebligat Sistemi’ne geçilmesi ile kayıtlı e-posta birbirinden ayrıldı. Akabinde şirketler ve kamu kurumlarının elektronik tebligata geçme zorunluluğu başlayınca Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nın desteği ile işadamlarımızı bilgilendirmek istedik. Bu konudaki desteğiniz için çok teşekkür ederiz” dedi.

PTT, ÇAĞA AYAK UYDURDU

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de ziyaret dolayısıyla memnuniyetini belirterek “Sayın Başmüdürümüz’e, Ankara’dan gelen misafirlerimize beni ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. PTT Başmüdürümüz çok çalışkan. Yeni projelerle ilgili sık sık görüşüyoruz. Ülkemizin eski bir kuruluşu olan PTT, son yıllarda kendini oldukça yeniledi ve yeni projeleri hem vatandaşlarımızın, hem işadamlarımızın hizmetine sundu. Bu kurum çağa ayak uydurmuştur” diye konuştu. Öte yandan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ile PTT Afyonkarahisar Başmüdürlüğü işbirliğinde ATSO hizmet binasında Elektronik Tebligat Sistemi, PTT AVM ve e-ticaret hakkında bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Reklamlar
Bizi Arayın