AFYONKARAHİSAR - İZMİR KARAYOLU 5. KM KANAL3 HİZMET BİNASI AFYONKARAHİSAR
0272 246 36 00

Serteser tebrik etti

İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız, Yapı Kredi Bankası Afyonkarahisar Merkez Şube Müdürü Murat Kısacık Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti.

 

İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız ile İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ahmet Özer, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti. Yıldız ve Özer, ATSO’nun şehir ve ülke için yaptığı çalışmaları takip ettiklerini, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ve ATSO Yönetim Kurulu’nun başarılarının devamını dilediklerini belirtti.  ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de ziyaret dolayısıyla duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Serteser, İl Emniyet Müdürlüğü’nün pek çok başarıyı operasyona imza attığını hatırlattı ve Yıldız ile Özer’in nezdinde tüm Emniyet personelini tebrik etti.

Başarı diledi

Yapı Kredi Bankası Afyonkarahisar Merkez Şube Müdürü Murat Kısacık Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu. Afyonkarahisar’daki görevine kısa bir süre önce başladığını belirten Kısacık, iş dünyasının talep ve görüşlerini önemsediğini kaydetti. Ziyaret dolayısıyla Kısacık’a teşekkür eden ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ise “Afyonkarahisar’daki göreviniz hayırlı olsun. Size başarılar diliyorum” dedi.

 

Reklamlar
Bizi Arayın