AFYONKARAHİSAR - İZMİR KARAYOLU 5. KM KANAL3 HİZMET BİNASI AFYONKARAHİSAR
0272 246 36 00

Sıkıntıları biliyorum

Seçimlere sayılı günler kala Akçin Mahallesi’ndeki vatandaşlar ile buluşan AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek, köy odasında mahallenin sorun ve sıkıntılarını bildiğini ve en kısa sürede çözüleceği sözünü verdi

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, seçim çalışmalarına Akçin mahallesini ziyaret ederek devam etti. Her akşam bir mahalleyi giden Zeybek’e Afyonkarahisar Organize sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ve Belediye Meclis üyeleri de eşlik etti. Zeybek, kendisinin de bir köylü çocuğu olduğunu hatırlatarak, 6360 sayılı kanunla Akçin’in köy iken mahalleye dönüşmesi sonucunda bazı sorunlar olduğunu ve bunların başında alt yapı, tarımsal alanlar ve konutlaşmada yaşanan sıkıntılar olduğunu belirtti.

Talepleriniz önemli

Köy odasında vatandaşlara projelerinden bahseden Zeybek, “Göreve gelir gelmez projelerimizi uygulamaya hemen başlayacağız. Afyonkarahisar her geçen yıl hem nüfus, hem de şehrin alansal olarak büyümekte olduğunu görmekteyiz. 290 bin merkez nüfusa ulaşan ve 195 bin de merkez seçmen sayısı olan bir şehiriz. Göreve gelir gelmez trafikten başlayacağız. AFRAY projemizin 4 etabı da bittiğinde Afyonkarahisar’ın ulaşım yönünde rahat bir nefes alacak. İzmir – Afyon –  Ankara ve Antalya – Afyon – İstanbul hızlı demiryolları hatlarının tamamlanmasıyla birlikte AFRAY’ı da hızlı tren istasyonuna entegre edeceğiz. Hedefimiz, her alanda gelişen ve büyüyen bir Afyonkarahisar için hep birlikte çalışacağız. 1 Nisan’dan itibaren şehirle ilgili bir karar alırken, yeni bir projeyi hayata geçirirken öncelikli olarak vatandaşlarımızın çıkarlarını göz önünde bulunduracağız. Vatandaşlarımızdan gelen talepler bizler için önemli olacak”

Reklamlar
Bizi Arayın