AFYONKARAHİSAR - İZMİR KARAYOLU 5. KM KANAL3 HİZMET BİNASI AFYONKARAHİSAR
0272 246 36 00

Sosyal medya çok önemli

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile birlikte Kadın ve Gençlik Kolları başkanları ve üyeleri ile bir araya geldi. Burada konuşan İl Başkanı Sezen, “1 Mart seçimleri gelecek yüzyılın seçimleridir. İnşallah sizlere, çocuklarımıza, torunlarımıza, müreffeh bir ülke bırakmak istiyoruz. 31 Mart’ta tarihi bir not düşülecek” dedi.

 

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, beraberinde milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, belediye başkan adayı Mehmet Zeybek, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, Tanıtım Medya Başkanı Selim Arıcı ile birlikte gençlik kolları üyeleri ve kadın kolları üyeleri ile toplantıda bir araya geldi.

 

Toplantıda konuşan Gençlik Kolları Başkanı Karahan, “Çok önemli ve kritik bir süreçten geçiyoruz. Önümüzde bir sefer var, bizde bu seferde sizlerle birlikte büyüklerimizin öncülüğünde mücadele ediyoruz. Artık seçime kısa bir süre kaldı. Son dönemece, son viraja girmiş bulunmaktayız. Saha çalışmalarımız çok önemli ama bundan ziyade yapmış olduğumuz çalışmaları etkili bir şekilde artık yansıtabilmek başarının asıl kıstasıdır” dedi.  Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk de konuşmasında, “Biz Afyonkarahisar İl Teşkilatı olarak çok şanslıyız. Sayın Bakanımız bizim için çok önemli bir değerdir. Çünkü saha çalışmalarında fazlasıyla desteğini yanımızda hissediyoruz. Kendisinin bize açmış olduğu yolda çalışmaya devam edeceğiz.Gerçekten çok önemli bir seçim arifesindeyiz. Bu seçim yerelden öte artık bir genel seçim ve beka meselesi haline geldi. 2019 önümüzdeki 5 yıllık sürecin son seçimidir

“Karşımızdakiler yerli değil”

 

Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek ise şöyle konuştu; “Hepimizin yükü çok ağır. İnşallah önümüzde 33 gün var. Gözümüze çalışarak geçireceğiz değerli arkadaşlar 31 Mart seçimleri gerçekten çok çok önemli. Sıradan bir yerel seçim değil.Sayın Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız her defasında bu seçimlerin ülkenin bir beka meselesi olduğunu söylüyor.Karşımızdakiler yerli değil.Bir tarafta ülkesini seven,ülkesi için fedakârlık yapan, gecesini gündüzüne katan, ülkenin birliği beraberliği için var gücüyle çalışan bir kesim var. Diğer tarafta da ‘bu ülkeyi nasıl böleriz, nasıl parçalarız’ diyenlerin mücadelesi var. Bu seçimleri inşallah vatanperverler kazanacaktır. Bundan hiç şüphemiz yok. Zillet ittifakı bugüne kadar girmiş oldukları seçimlerde uğramış oldukları hezimete bir yenisini daha ekleyecekler. 31 Mart’ta da inşallah el ele vererek bunları daha fazlasını yaşatacağız.”

Kampanya yürüteceğiz

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen de bir konuşma yaptı. Sosyal medyanın önemine değinen Sezen konuşmasında şöyle dedi; “Sayın Bakanımız ile birlikte sabahtan beri sahada esnaf ziyareti yaptık. Bununla birlikte vatandaş ziyareti yaptık. Maksimum 600 ya da bin kişiye ulaştık. Ancak Gençlik Kollarımızın hazırlamış olduğu video yüz bin görüntüleme aldı. Bakın biz günlerce uğraşsak sizin bu yapmış olduğunuz çalışmada sosyal medyadaki izlenme oranına ulaşamayız. Sayın Cumhurbaşkanımız zaten bu noktada sosyal medya ağırlıklı bir seçim kampanyası yürüteceğimizi ifade etti. Sayın Cumhurbaşkanımız dedi ki;‘Ben anketlere güvenmiyorum. Neden? Artık seçmenin algısı günübirlik değil, saatlik değişiyor. Bu da sosyal medya sayesindedir. Önümüzde bir aylık bir süreç var.Sosyal medya çok önemli. 1 Mart seçimleri gelecek yüzyılın seçimleridir. İnşallah sizlere, çocuklarımıza, torunlarımıza, müreffeh bir ülke bırakmak istiyoruz. 31 Mart’ta tarihi bir not düşülecek.”

Seçim bile kaybettirir

Tanıtım Medya Başkanı Selim Arıcı da yaptığı konuşmada sosyal medyanın bireyler üzerindeki etkilerine değindi. Arıcı, “Sosyal medya kullanımı artık insanların hayatlarını etkiler hale geldi. Çünkü seçimlerin sonuçları bile sosyal medya üzerinden belirleniyor. Bugün sosyal medyada yoksanız büyük bir eksikliktir. Bu da size bekli seçim bile kaybettirebilir. O yüzde biz AK Parti olarak dün olduğu gibi bugün de yarın da sosyal medyada etkin ve aktif bir şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.  Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu da bir konuşma yaptı. Eroğlu konuşmasında, “31 Mart seçimlerinin ehemmiyetini sizlere anlatmaya gerek yok. Bunu biliyorsunuz. Bu, Türkiye’nin geleceği meselesidir.Bu çok önemli bir seçimdir. AK Parti kaybederse millet kaybedecektir. Bu sıradan bir yerel seçim olmaktan çıktı, bir devletin milletin bekası haline geldi.Bunu bu noktaya getiren de maalesef zillet ittifakı oldu.Esasen batıda Türkiye’nin fevkalâde bu yükselişinden dolayı Türkiye’nin önünü kesmek istiyor”

Az çalışırsam uyarın

Seçimlere az bir zaman kaldığını vurgulayan Eroğlu, “Benim sizden isteğim, az çalışırsam lütfen beni ikaz edin. Hal böyleyken ne yapacağız? Artık seçimlerde klasik sistemler yerine yeni sistemler var.O da nedir sosyal medya.Sosyal medyanın çok önemli olduğunu ifade etmek istiyorum.Bakın Barack Obama seçimi sosyal medya ile kazandı. Arap baharında en etkili silah sosyal medyaydı. Gezi hadiselerinin büyümesinin müsebbibi sosyal medyadır. Dolayısı artık bu seçimde de sosyal medya çok önemli olacak” dedi. Toplantı daha sonra soru cevap şeklinde devam etti.

Reklamlar
Bizi Arayın