AFYONKARAHİSAR - İZMİR KARAYOLU 5. KM KANAL3 HİZMET BİNASI AFYONKARAHİSAR
0272 246 36 00

Veysel Eroğlu Parkı açıldı

Afyonkarahisar Belediyesi, İzmir Yolu Kocatepe Asri Mezarlık karşısında 55 bin metrekare alan üzerine oluşturduğu Prof. Dr. Veysel Eroğlu Parkını hizmete açtı.

 

Afyonkarahisar Belediyesi, Orman ve Su İşleri eski Bakanı Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu’nun ismine yakışır parkı vatandaşlarımızın hizmetine sunmanın mutluluğunu yaşıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı ‘millet kıraathanesi’nin de içerisinde yer aldığı parka yürüyüş yollarından, süs havuzuna, yetişkinlerinde keyif alacağı ayak voleybolu, ayak bilardosu, ayak tenisi, langırt, bowlink, plaj voleybolu, macera parkuru, mini golf, halı saha, basket ve voleybol sahası, hava bisikleti, kafeteryaya kadar her şey düşünüldü. Afyonkarahisar’da bir ilk olan hava bisikletleri açılışa özel ücretsiz oldu.

Katılım yoğun oldu

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın ev sahipliğinde düzenlenen açılış törenine Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar Milletvekilleri Veysel Eroğlu, İbrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hüsnü Serteser, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, İlçe Başkanı Bülent Eser, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan,  AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, kurum müdürleri, sevil toplum örgülerinin temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Reklamlar
Bizi Arayın