AFYONKARAHİSAR - İZMİR KARAYOLU 5. KM KANAL3 HİZMET BİNASI AFYONKARAHİSAR
0272 246 36 00

Zaferin ayak sesleri

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ilimizdeki mitingine katılarak destek veren Afyonkarahisar halkına teşekkür etti. Sezen, “Afyonkarahisar tarih yazdı. Bu miting 31 Mart’taki zaferinin ayak sesleri

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla düzenlenen mitinge gelen herkese teşekkür ettiğini bildirdi. İl Başkanı Sezen, mitingin ardından yaptığı açıklamada, rekor katılım için hemşerilerine teşekkür etti. Sezen, “Afyonkarahisarımız dün Sayın Cumhurbaşkanımıza olan desteğini muhabbetini en güzel şekilde gösterdi. Binlerce Afyonkarahisarlı hemşerimiz Anıtpark önüne akın etti. Milletimizdeki bu coşku, bu heyecan oldukça hiçbir engel AK Partiyi ve AK Partilileri yolundan geri çeviremez. Afyonkarahisar tarihe not düşülecek bir günü daha geçirdi. Tabiri caizse bir kez daha tarih yazdı. Bu manzara güçlü ve büyük Türkiye için birlik ve beraberliğimizin göstergesinin kanıtıdır. İnşallah Afyonkarahisarlı kardeşlerimiz ile birlikte 31 Mart’ta ele ele verip milletimizin demokrasi bayramını hep birlikte kutlayacağız” dedi.

Tarihin en kalabalık mitingi

“Afyonkarahisar tarihinin en kalabalık mitingi dün gerçekleştirdi” diyen Sezen mesajında, “Muhteşem ve kalabalık bir miting gerçekleşti. Katılan bütün vatandaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız da dün mitingde memnuniyetini ifade ederek, mutlu bir şekilde şehrimizden ayrıldı. Geçtiğimiz yıl da 17 Şubat’ta aynı gün ilimizde Partimizin kongresine katılmıştı. Sayın Cumhurbaşkanımız ile halkımızın hasret giderdiği inancı içerisindeyim. Yüksek bir katılım oldu. Bu miting 31 Mart zaferinin ayak sesleridir. Afyonkarahisar’ın siyasi tarihinde görülmemiş bir mitinge imza attık. Tüm hemşehrilerimizeayrı ayrı teşekkür ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

 

Reklamlar
Bizi Arayın