Erkmen Beldesi Hürriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 6 Merkez / Afyonkarahisar
0272 246 36 00

59 belediyenin tamamını alacağız

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’in katıldığı istişare ve değerlendirme toplantısında konuştu. Sezen, “Bu seçimler gelecek yüzyılı garanti altına alma seçimlerdir” dedi.

AK Parti istişare ve değerlendirme toplantısı önceki gece AK Parti İl Başkanlığında gerçekleşti. Toplantıda konuşan AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, “İnşallah teşkilatımız hazır. 31 Mart seçimleri için mücadelemize devam ediyoruz. Her zaman söylediğimiz üzere 59 belediyenin tamamında saha çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Biz biliyoruz ki 31 Mart seçimleri sadece Afyonkarahisar’da, ilçelerde ve beldelerde yapılan seçim değildir. 31 Mart seçimleri ümmetin seçimleridir. Türkiye’nin geleceğinin seçimleridir. İnşallah gelecek yüzyılı garanti altına alma seçimlerdir. Gece gündüz demeden tüm teşkilat mensupları ile birlikte çalışıyoruz” dedi.

Aşk ile koşan yorulmaz

“Ben öncelikle burada teşkilatımızın tozunu yutan, gece gündüz demeden her daim koşturan, teşkilatımız adına Afyonkarahisar’a teşriflerinizden dolayı çok teşekkür ediyorum” diyen Sezen sözlerini, “Sayın Başkanım her zaman söylediğimiz üzere seçimlerimizin, davamızın, partimizin esas kahramanları, gizli kahramanları burada. Dünya lideri, Sayın Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan davası için gece gündüz demeden aşkla şevkle koşturuyoruz. İnanıyoruz ki aşk ile koşan yorulmaz. Biz buradan Sayın Cumhurbaşkanımızın Genel Başkanımızın yüzünü öne eğdirmeyeceğimize söz veriyoruz. Alnımız ak bir şekilde inşallah 31 Mart akşamı 59 belediyenin tamamını alacağız” ifadeleri ile noktaladı.

 

Bizi Arayın