Erkmen Beldesi Hürriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 6 Merkez / Afyonkarahisar
0272 246 36 00

Adaletli davrandık

Afyonkarahisar Belediye Meclisi, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban Başkanlığı’nda son kez toplandı. 31 Mart’ta görev süresi dolacak Afyonkarahisar Belediye Meclisi son toplantısını 1 Mart Cuma günü Belediye Başkanı Burhanettin Çoban Başkanlığında gerçekleştirdi.

 

Toplantı sonunda bir konuşma yapan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Belediye Meclisi olarak Afyonkarahisar’ın gelişimi için güzel kararlar almaya gayret ettiklerini ifade ederek bu kararları alırken adaletli ve hakkaniyetli olmaya özen gösterdiklerini  ifade etti.

Güzel sezon geçirdik

Tüm Belediye Meclis üyelerine ve belediye çalışanlarına ayrı ayrı teşekkür eden Başkan Burhanettin Çoban, 31 Mart’ta yapılacak seçimlerde kazananın Afyonkarahisar, kazanının ülkemiz olmasını diledi. Başkan Çoban konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Kimi arkadaşlarımızla, on yıldır, kimi arkadaşlarımızla beş yıldır,  kimi arkadaşlarımızla ise bir yıldır, iki yıldır beraberiz. Güzel bir sezon geçirdiğimizi düşünüyoruz. Ben hem Belediye çalışanlarımıza, hemde özellikle Belediye Meclis Üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Elimizden geldiğince bu şehir için, ülkemiz için güzel kararlar almaya gayret ettik. Bu kararları alırken olabildiğince adaletli olmaya, hakkaniyetli olmaya hep beraber özen gösterdik. Yine inşallah bu şehirdeyiz, beraberiz, birbirimizle karşılaşacağız, selam vereceğiz.  Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 31 Mart’ta yapılacak seçimlerde kazananın Afyonkarahisar, kazananın ülkemiz olmasını diliyorum” dedi.

Başkan teşekkür etti

Belediye Meclis üyeleri ise, iktidarıyla, muhalefetiyle bir ve beraber olduklarına dikkat çekerek, birçok kararı oy birliğiyle aldıklarını söyledi. Uyumlu bir çalışma örneği gösterdiklerine dikkat çeken Meclis Üyeleri, birbirlerinden helallik istedi. Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a yönetimi dolayısıyla şükranlarını sunan Meclis Üyeleri, çalışmalarında kendilerine destek olan daire müdürlerine ayrıca teşekkür etti. Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve Belediye Meclis Üyeleri geçtiğimiz yıl aramızdan ayrılan merhum Şeref Alpata’yı da unutmayarak Allah’tan rahmet, sevenlerine bir kez daha başsağlığı dileklerinde bulunurken, rahatsızlığından dolayı toplantılara katılamayan Recep Avşar’a geçmiş olsun temennisinde bulunarak acil şifalar dilediler.

Bizi Arayın