Erkmen Beldesi Hürriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 6 Merkez / Afyonkarahisar
0272 246 36 00

Afyon’da ortadan kayboldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i sert sözlerle eleştirdi. Partilerini Afyon’da kurduklarını yineleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Benimle beraber partimizi kurarken belli yerlere geldi, ondan sonra Afyon’da ortadan kayboldu”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bir televizyon kanalında soruları cevaplandırdı.  Cumhurbaşkanı Erdoğan, gündeme ilişkin pek çok konuda önemli açıklamalarda bulundu. Terörle gelinen mücadele bağlamında savunma sanayinde yerli ve milli üretimlerden bahseden ve bunlardan bazılarının rahatsız olduğunu söyleyen Erdoğan, “Bay Kemal bundan rahatsız. Başka kim rahatsız, HDP rahatsız. Bugün Denizli konuşmasında bakıyorum ki, Meral Hanım da bundan rahatsız. Biz bu mücadeleyi teröristlere karşı veriyoruz” dedi.

Bu kadın şirazeden çıkmış

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Meral Hanım istikamet üzere yaşan birisi değildir, istikametini birçok kere kaybetmiştir, o da yalancıdır. Bu kadın şirazesinden çıkmış. Bunlar birbirleri ile ortak oldular ya, bir yerinden kapacak. Bay Kemal yalancı, bu da ondan yalanı kaptı. Hani sen milliyetçiydin, Ülkücüydün, ne oldu sana? Bir anda istikametini kaybettin, önce bir kendine gel. Biz partimizi kurarken bizi de sattı bu kadın. Biranda ortadan kayboldu. Benimle beraber partimizi kurarken belli yerlere geldi, ondan sonra Afyon’da ortadan kayboldu. Böyle birisi bu… Bunlara güven olmaz. Bunlarla bir yere varılmaz” diye konuştu.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, seçim çalışmaları kapsamında Ankara Gölbaşı’nda bir düğün salonunda Sivil Toplum Kuruluşları, oda temsilcileri, muhtarlar ve hemşehri derneklerinin katılımı ile düzenlenen toplantıya katılarak konuşma yaptı. ( Evrim Aydın – Anadolu Ajansı )

Bizi Arayın