Erkmen Beldesi Hürriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 6 Merkez / Afyonkarahisar
0272 246 36 00

Afyon’u, Dinar’ı aldık

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Dinar’a gelerek seçim bürosu önünde vatandaşlarla buluştu. Dinar Belediye Başkanı ve İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Saffet Acar, Afyonkarahisar İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak ve partililer tarafından karşılanan Akşener ilçede çok yoğun bir kalabalığa seslendi.

 

Gerçekleşen programa, İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Isparta Belediye Başkan Adayı Gökmen Gökmenoğlu ve Dinar Belediye Başkan Adayı ve İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Saffet Acar katıldı. Dinar’da kendisini bekleyen coşkulu kalabalığa teşekkür ederek Belediye Başkan adayı Saffet Acar’a destek isteyen Merak Akşener şunları söyledi, “Hepimizin ağabeyi, seçilmiş belediye başkanımız Sayın Saffet Acar. En iyi hizmeti siz değerli Dinarlılara sunmaya devam ediyor. Meral Akşener’in yanında durduğu için ne iftiralara maruz kaldı sayın başkanımız. Adam gibi adamdır, insan gibi insandır. Saffet Acar daha önceden MHP’den seçildi. Dinar’ın bekasına, ülkenin bekasına, Afyon’un bekasına her hangi bir zararı oldu mu? Bugün İYİ Parti’de Millet İttifakının adayı olduğu zaman nasıl oluyor da Saffet Başkan Dinar’ın bekasıyla oynayacak?”

Dinar güzel bir ilçemiz

“Afyon’u alacağız inşallah aldık, Dinar’ı aldık, Isparta’yı aldık, Sandıklı’yı aldık, ilginç bir şey söyleyeyim İstanbul’u aldık, Mersin’i, Ankara’yı, Denizli’yi Bursa’yı aldık” diyen Akşaner, “Bunun üzerine Erdoğan çıkıp şu konuşmayı yapacak, ey sayın milletim mesajınızı aldık. Damat gitti, ekonomi, yönetimi ve bakanların hepsi değişti, kongreler yapıldı il, ilçe başkanları değişti, ondan sonra gözünüzün içine bakacak. 2007’den beri gözünüzün içine bakmıyor. O kulağı çekmezseniz diyecek ki yahu millet halinden memnun diyecek. Dinar güzel bir ilçemiz. Ama 1 Nisan sabahı aynı eczaneden alış veriş edeceksiniz, aynı fırından ekmek alacaksınız, aynı doktora muayene olmaya gideceksiniz, aynı arkadaşlarınızla namaza gideceksiniz ve sonuç itibariyle bir birinizin yüzüne bakacaksınız. Bir kardeşiniz, ablanız olarak lütfen bir birinizi kırmayınız. Cumhur İttifakına da oy veren benim kardeşimdir. Her biri bu ülkenin birinci sınıf evladıdır. Millet İttifakında yer alan 17-18 milyon oy almış vatandaşlara terörist diyeni ben buradan kınıyorum” dedi.

 

Bizi Arayın