Erkmen Beldesi Hürriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 6 Merkez / Afyonkarahisar
0272 246 36 00

Afyon’u tekrar hediye edeceğiz

AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, Bem-Bir Sen Afyonkarahisar Şubesi tarafından düzenlenen birlik ve beraberlik gecesine katıldı.

 

Bem- Bir-Sen Afyonkarahisar Şubesi’nin davetlisi olarak düzenlenen birlik ve beraberlik gecesinde büyük ilgiyle karşılanan Zeybek; “31 Mart’ta sandıkları patlatıp, Sayın Cumhurbaşkanımıza tekrar Afyonkarahisar’ı hediye etmek istiyoruz” diye konuştu. AK Parti Milletvekili Ali Özkaya, Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Recayi Karslı, Bem- Bir-Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Muhittin Ok, Mermur-Sen’e bağlı sendika başkanları, Afyonkarahisar Belediyesi ve çeşitli kurumlarda çalışan Bem-Bir-Sen’e bağlı sendika üyelerinin de bulunduğu geceye büyük ilgiyle karşılanan AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, “Kefeni giyerek yola çıktım diyen, milletine hizmetten başka hiçbir gayesi olmayan böyle bir lidere 31 Martta bizlerde elimizden gelen desteği vererek onun elini daha güçlü hale getirip, dünyanın beşten büyük olduğunu ispatlayacak gücü desteği vermek durumundayız. Seçimlerden endişemiz yok elhamdülillah” diye konuştu.

“ÖMÜRLERİ BEŞ YIL SÜRMEDİ”

Mehmet Zeybek konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “AK Parti iktidarı dönemlerinden önce baktığımızda ülkenin nereden nereye geldiğini, işçi ve memur maaşlarının ödenmediğini hepimiz yaşadık gördük, duyduk. Adı sendika olan ve beşli çete dediğimiz, sendikal faaliyetleri olan beşli çetinin 28 Şubat’ta bu ülkeye verdiği zararı hiç kimse vermedi. Hiç birimiz unutmadı, unutmayacaktır.  28 Şubat’ta gerçekleştirdikleri post modern darbenin bin yıl süreceğini iddia edenler, AK Parti’nin kurulması ile birlikte ömürleri beş yıl sürmedi, yerle yeksan oldu, isimleri adları unutuldu. Ülkenin İnşallah, 31 Mart için bizim ümidimiz tam, abdestimizden şüphemiz yok, namazımızdan şüphemiz hiç olmaz. 31 Mart’ta sandıkları patlatırcasına vatandaşlarımızın desteğini alıp, Sayın Cumhurbaşkanımıza Afyon’u tekrar hediye etmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Bizi Arayın