Erkmen Beldesi Hürriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 6 Merkez / Afyonkarahisar
0272 246 36 00

Akrones’e önemli ödül

Turizm sektöründe yönetim kalitesinin önemini vurgulamak amacıyla GM Turizm ve Yönetim Dergisi tarafından 2010 yılında başlatılan Quality Management 2018 Ödülleri sahiplerini buldu. En İyi Yönetilen Thermal Spa & Wellness Oteli ödülüne Akrones Thermal Otel layık görüldü.

GM Turizm ve Yönetim Dergisi’nin, POYD Resmi Yayını, iki aşamalı oylama sistemiyle oluşturduğu Qm Ödülleri,  13 Aralık 2018 tarihinde Titanic Deluxe Golf Belek’te düzenlenen ihtişamlı ödül töreniyle sahiplerine takdim edildi. Bürokrasi ve iş dünyasının önde gelenleri, Turizm Sivil Toplum Örgüt Başkanları, Turizm Yatırımcıları, Türkiye’nin dört bir yanında gelen turizm profesyonelleri geceye büyük ilgi gösterdi. Bu yıl yıl ilk kez ödül alan KKTC Turizmi’nin önde gelen temsilcileri ve turizm sektörüne yönelik hizmet veren firmaların yönetim kurulu üyeleri ve tüm turizm paydaşları törende yer aldı.

Ödüle doymuyor

QM ÖDÜLLERİ, turizmde ‘Kaliteyi Yönetmenin’ önemini vurgulamak amacıyla GM Turizm ve Yönetim Dergisi’nce ( POYD- Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği Resmi Yayını) düzenlenen Türk Turizminin en kapsamlı ödül töreni olarak kabul ediliyor. İlimize farklı sektörlerde de hizmet veren Özgür Yapı tarafından kazandırılan ve kısa sürede kaliteli hizmet anlayışından oldukça fazla bahsettiren Akrones Termal Otel,  En İyi Yönetilen Thermal Spa & Wellness Oteli ödülüne Akrones Thermal Otel layık görüldü. Akrones Thermal Otel daha öncede çok sayıda ödüle layık görülmüştü. Otel yetkikileri yaptıkları açıklamada, “Termalin başkenti ilimizde hizmete kapılarımızı açtığımız günden itibaren misafir memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışımız ile aldığımız ödüllere bir yenisini daha eklemenin haklı gururunu yaşıyoruz. Yeni bir Nefes Akrones sloganı ile tatil anlayışına kalite ve lüksü tanımladık. Bu başarı tüm çalışanlarımızın başarısıdır.

Bizi Arayın