Erkmen Beldesi Hürriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 6 Merkez / Afyonkarahisar
0272 246 36 00

Başkan sözünü tuttu

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl ilçede verdiği her sözü yerine getirmeye devam ediyor. Başarılı Başkan Mustafa Çöl TOKİ sakinlerine verdiği Pazar açma sözünü de yerine getirdi

 

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl Toplu Konut İdaresi tarafından ilçede yaptırılan TOKİ konutlarında kalan vatandaşlara verdiği sözü yerine getirdi. TOKİ sakinlerine Pazar yeri sözü veren Başkan Çöl, verdiği sözü tuttu ve pazarı açtı. Hafta sonunda hem pazarcı esnafını hemde vatandaşları ziyaret eden Başkan Çöl, “TOKİ’de bugün söz verdiğimiz gibi ilk pazarımızı kurduk. Pazarcı esnaflarımıza hayırlı olsun dedik teşekkür ettik. Bol ve bereketli kazançlar diliyorum. TOKİ sakinlerimize hayırlı olsun. Hizmeti Zafer Mahallemize TOKİ’de ki hemşehrilerimizin ayağına getirdik”

Herkes memnun

Durumdan son derece memnun olduklarını dile getiren pazarcı esnafı ise Belediye Başkanı Mustafa Çöl’e teşekkür ettiler. Pazarcı esnafı, “Burada büyük bir eksiklik vardı. Başkanımız bizleri kırmadı ve buraya Pazar açılmasına izin verdi. Kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi. TOKİ sakinleri de pazarın ayaklarına gelmesinden dolayı son derece memnunlar. TOKİ sakinleri de Başkan Çöl’e teşekkür ederek, “Başkanımız bizi kırmadı ve pazarı ayağımıza kadar getirdi. Kendisinden Allah razı olsun” dediler.

Bizi Arayın