Erkmen Beldesi Hürriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 6 Merkez / Afyonkarahisar
0272 246 36 00

Başkanlardan iade-i ziyaret

Afyonkarahisar eski Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve Afyonrahisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hüsnü Serteser, Fertillife Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Fatih Öğüç’e iade-i ziyarette bulundular.

 

Afyonkarahisar eski Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve Afyonrahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser,Fertillife Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Öğüç’e hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Ziyarette konuşan ATSO Başkanı Hüsnü Serteser,  Op. Dr. Fatih Öğüç’ün Afyonkarahisar’a iddialı bir yatırım yaptığını belirterek, “Fatih bey Afyonkarahisar’a yaptığı yatırımla iddialı bir giriş yaptı. Şehrimizi Tüp Bebek Merkezi olarak Türkiye’de iddialı bir konuma taşıyacağını söyledi. İnsanın yaptıkları yapacaklarının teminatıdır. Fatih Beyinde daha önce yaptıklarına baktığımızda başarılı çalışmalarını görüyoruz. Kentimize yaptığı yatırımla Afyonkarahisar’ı Türkiye’nin Tüp Bebek Merkezi yapacağını belirtenFatih beyin yanında olduğumuzu belirterek kendisine ve ekibine çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Afyon’un iklimi uygun

Daha sonra konuşan Afyonkarahisar eski Belediye Başkanı ve merkez İl Genel Meclisi (İGM)Üyesi Burhanettin Çoban ise, “Fatih Beyin hastanede gerçekleştirdiği yenilikler ve kazandırdığı ekipmanla Afyonkarahisar’ın Türkiye’nin Tüp Bebek Merkezi olacağı iddiasının gerçekleşmesi en büyütk temennimiz. Yine bir şey daha öğrendim ki İlimizin iklimi, hava şartları, havasının temizliğinin tüp bebek için uygun şartlardaymış. Bu alanda yapacakları çalışmalarda Fertillife Hastanesi çalışanlarına başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Bir yatırım daha geliyor

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Fertillife Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Fatih Öğüç, “Hastanemizdeki fiziki şartları, personelimizi ve ekipmanımızıadım adım yükselterek büyük başarılar elde etmeyi hedefliyoruz. Bu başarının enbüyük sebeplerinden biri Afyonkarahisarımızın sahip olduğu hava şartlarının iyi olması ve hava kirliliğinin Türkiye  şartlarında endüşük seviyelerde olmasıdır. İstanbul’da ve Eskişehir’de yatırımları olan bir grubuz ama ne İstanbul’da ne Eskişehir’de bu kadar samimi bir yaklaşımla karşılaşmadık. Bu nedenle kendimizi Afyonkarahisa’lıgibi hissediyoruz.   Bu samimiyete layık olamaya çalışacağız. Önümüzdeki haftaya Cubiti’ye gideceğiz oradan Afyonkarahisar’a hasta getireceğiz.  Öteyandan Eskişehir’e yapmaya başladığımız hayvan labrovası aracılığı gelişmiş hayvan ırklarının üretim çiftliğinide Afyonkarahisar’a kuracağız.” diye konuştu. Afyonkarahisar eski Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve Afyonrahisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hüsnü Serteser’in ziyaretinde hastane yönetiminden Hastane Direktörü İlker Vapur, Başhekim Op. Dr. Metin Demirtürk ve Hastane Direktör Yardımcısı Ahmet Taşdelen’de hazır bulundular.

 

Bizi Arayın