Erkmen Beldesi Hürriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 6 Merkez / Afyonkarahisar
0272 246 36 00

Bizimle uğraşıyorlar

İyi Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak haftalık olağan basın toplantısında konuştu. Koçak: “Bizim derdimiz Afyonkarahisar’ı mutlu etmektir. Gülmeyen yüzleri güldürmeye geliyoruz” dedi.

Toplantıda ilk olarak İyi Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet İnkaya gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. İnkaya yapılan her ankette önde olduklarını, Afyonkarahisar halkının her şeyin farkında olduğunu belirtti. İyi Parti Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak:“Bizim maneviyatımızda Halil İbrahim bereketi vardır. Yakında Bakanlar Kurulu Afyonkarahisar’da toplanırsa şaşırmayın. Buna da Doktor Mahmut Koçak bereketi diyelim” dedi. Koçak Afyonkarahisar’ı yönetecek kişinin vizyon sahibi, bilgisiyle, duruşuyla, tecrübesiyle, yurt içi-yurt dışı bağlantılarıyla bütün imkanları birleştirebilecek kapasitede olması gerektiğinin altını çizdi. Koçak: “Biz bunun çabası içerisindeyiz. Kazanılan ya da kaybedilen bir şey yok. Burada Afyonkarahisar kazanacak” dedi.

Sahipsiz bırakmayacağız

Türkiye’nin gerçek gündeminin ekonomi olduğunu bildiren Koçak:“Fakirleşen bir toplumla karşı karşıyayız. Yanlış ekonomik politikalar yüzünden halkımız fakirliğe sürükleniyor. Yanlış Suriye politikasının da bunda payı var. Karnını doyuramayan bir insanın komşusunun karnını doyurması mümkün olabilir mi? Borç batağına batmış bir insana zekat farz mıdır? Gerçek gündeminüstü örtülmeye çalışılıyor” ifadelerini kullandı.  Ziyaret ettikleri evlerde vatandaşların sıkıntılarına tanık olduklarını söyleyen Koçak: “Toplumumuzu çaresizlikten kurtaracağız. Onları sahipsiz bırakmayacağız. Yanlış politikalar yüzünden düştüğümüz bu sıkıntılar içerisinden insanımızı mutlu edecek, işsizine iş, aşsızına aş bulacak politikalarımızla geliyoruz” dedi.

Bu milletin evladıyım

Koçak: “Artık rakiplerimiz projelerimizle değil bizimle uğraşıyorlar. Ben en başından beri söylüyorum istediğinizi söyleyebilirsiniz. Ben bu milletin evladıyım. Ben bu milletin elinde, gönlünde büyüdüm. Milletim siyasetçisiyle, evladını ayırır. Ben evladım. Doğrusuyla, yanlışıyla ben bu milletin evladıyım. Bu milletin vefası, vicdanı vardır. Siyaset adamıyla evladını aynı kefeye koymaz” diyerek milletin en doğru kararı vereceğini söyledi.

Sosyal medya mitingi yapacağız

Sosyal medyada sayısız sahte hesaplar açıldığını ve bu hesaplar aracılığıyla karalama kampanyaları yürütülmeye çalıştığını ifade eden Koçak:“Yüreği olmayanlar isimlerini bile yazmıyorlar. Kul hakkı yalnızca para çalmakla olmaz. Tertemiz Müslüman bir vatan evladına iftira atmakta kul hakkıdır. Bir gazetenin linkini paylaşıyorlar, altını üstünü dolduruyorlar kendi söylemleriyle. Gazetede benimle alakalı tek cümle geçmiyor. Kemal Sunal rahmetli olmasaydı bunlara film çekerdi. Ben edebimi bozmamak açısından gülüp geçiyorum olanlara” dedi. Sosyal medyada takipçi sayısının 100 bini geçtiğini belirten Koçak, önümüzdeki günlerde sosyal medya mitingi yapacaklarını ifade etti. Ahmet IŞIK

 

Bizi Arayın