Erkmen Beldesi Hürriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 6 Merkez / Afyonkarahisar
0272 246 36 00

Çetinkaya’ya yoğun ilgi

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Kent Bilimci Fatih Çetinkaya, Ataköy Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Ataköy halkı tarafından büyük ilgi gören Çetinkaya’nın mahalle toplantısı mitinge dönüştü.

 

31 Mart tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimleri öncesi saha çalışmalarına yoğunluk veren MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Kent Bilimci Fatih Çetinkaya, gündüz esnaf ve vatandaşlarla buluşurken akşamları da mahalle ve ev ziyaretleri yaparak vatandaşlarla kucaklaşmaya devam ediyor. Ataköy Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen Çetinkaya’nın mahalle toplantısı miting havasında gerçekleşti. Çetinkaya’ya Ataköy Mahalle Muhtarı Muharrem Özdemir, Merkez İlçe Başkanı Fahri Fevzi Kartal, Belediye ve İl Genel Meclis Üye adayları ile partililer eşlik etti. Ataköy Mahalle halkı tarafından coşkulu bir şekilde karşılanan Çetinkaya, vatandaşlarla tek tek tokalaştı.

Ehline emanet edin

Ataköy Mahalle meydanında mahalle halkına seslenen Çetinkaya, Afyonkarahisar’ın kaybedecek bir 5 yılı daha olmadığını söyledi. Adaylar içerisinde sizden olan ve dokunabileceğiniz tek adayın kendisi olduğunu vurgulayan Çetinkaya, “Geçen 5 yıl Afyonkarahisar’dan çok şeyler götürdü ve eğer önümüzdeki 5 yılda da Afyonkarahisar ehline emanet edilmez ise Afyonkarahisar bir maceraya sürüklenecek olursa emin olun Fatih Çetinkaya bir şey kaybetmeyecek ama bu millet çok şey kaybedecek. Bakın bundan 5 yıl önce Kütahya ile Uşak’tan büyük bir Afyonkarahisar vardı. Şimdi Kütahya ve Uşak merkez nüfusu itibarıyla bizden daha büyük bir il olmuştur.  Biz Afyonkarahisar için ne dediysek hem resmi kurumlar,  hem belediyemiz hem de şimdi meydana çıkmış olan adaylar bizim projelerimizi takip ediyor. Bu şehrin vizyonunu biri çizecekse;  birincisi bu şehirde olmalı, bu insanların içinde olmalı, sizin içinizde olmalı ve halden anlamalıdır” dedi.

Bir ağaç diktin mi?

“Geçmişte vekillik yapan adayın bu memlekete bir tane kavak ağacı dikmiş midir?” diye soran Çetinkaya, “Milliyetçi Hareket Partisi işin ehli ile mazbatayı alacağı, yetkiyi alacağı günü beklemektedir. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun” dedi.  Çetinkaya, “Şimdi soruyorum; Bugün meydanlara çıkmış vaat edenlere. Bu memlekette 17 yıl önce milletvekilliği yaptınız. Acaba bir tane kavak ağacı diktiniz mi? Siz o gün bu memlekete neler yapmak istediğinizde size kim engel oldu. Elinizden mi aldılar, yetkiniz mi yoktu. Yoksa hükümet mi elinizde değildi. Ama bugün çıkıp meydana biz bunları bunları yapacağız, demek kolay.  Arkadaşlarımızın seçildikten sonra neler yaptığını gördük”

Bizi Arayın