Erkmen Beldesi Hürriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 6 Merkez / Afyonkarahisar
0272 246 36 00

Dazkırı’da görkemli açılış

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar gününde Kadınlara özel olarak Dazkırı Belediyesi ve b-fitin ortaklaşa gerçekleşirmiş olduğu proje kapsamında Kadınların Spor ve Yaşam Merkezimiz açıldı.

Türkiye’nin ilk ve en yaygın kadınlara özel spor ve yaşam merkezi markası b-fit, 225 üyesi ve binlerce şubesiyle Afyonkarahisar Dazkırı İlçesinde ilk şubesini kazandırarak birlikte başlattığı Umut Hareketi kapsamında Dazkırı’lı kadınlarla buluştu.

Geziler düzenledik

Programda konuşan Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan, “Bildiğiniz gibi 1. Dönemimizin sonuna geldik. Geride bıraktığımız 5 yılda ilçemize hizmet etmek için çok çalışıp birçok şeyi gerçekleştirdik. Elbette bütün projeler önemliydi ilçemizin eksiklikleriydi fakat ben her zaman şunu söyledim kadınlar ve çocuklar için yaptığımız projeler beni en mutlu eden projelerdi. Bu yapmış olduğumuz projelerden bazılarından örnek vermek istiyorum, kadınların çalışma hayatına destek olmak, çocuklarımıza güzel bir yuva olmak olsun orda da kadın istihdamını yaratalım diye Belediye Kreşimizi açtık.Daha sonrasında kadınlarla birlikte Çanakkale’yi gezdik ve geçtiğimiz yaz çok güzel bir festivalle açılış yaptığımız bölgemizin en büyük yaşam alanı olan Adalet Parkımızı açtık ve bu alanı en çok kadınlar ve çocuklarımız kullanıyorlar” Konuşmaların ardından merkez hizmete açıldı.

Bizi Arayın