Erkmen Beldesi Hürriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 6 Merkez / Afyonkarahisar
0272 246 36 00

Demirayak’ı sevenleri uğurladı

Afyonkarahisar’ın tanınmış yardımsever iş adamlarından Bekir Demirayak, 87 yaşında hayata gözlerini yumdu. Ticaret ve Sanayi Odası’nın eski Yönetim Kurulu Başkanları’ndan, duayen işadamı Bekir Demirayak’ın  İmaret Camii’nde, öğle namazına  müteakip kılınan cenaze namazında sevenleri yalnız bırakmadı

 

Uzun yıllar Türkiye genelinde ticari alanda faaliyetlerini sürdüren STK ve Yardım kuruluşlarında yönetim kurulu üyeliği ve başkanlık görevlerini yürüten Bekir Demirayak’ın cenaze namazı dün öğle namazına müteakip İmaret Cami’nde kılındı.

CAMİ BAHÇESİ DOLDU

Cenaze namazına; Vali Mustafa Tutulmaz, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ATSO Yönetim Kurulu Üyeleri, ATSO Meclis Üyeleri ve Meslek Komite üyeleri katıldı.  STK Temsilcileri, iş adamları ve sevenleri ve Demirayak ailesi katıldı. Kılınan cenaze namazının ardından Demirayak’ın cenazesi Kocatepe Asri Mezarlığı’na defnedildi.

ODAK HABER/AHMET SARLIK

Bizi Arayın