Erkmen Beldesi Hürriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 6 Merkez / Afyonkarahisar
0272 246 36 00

Dertleri ülkeyi bölmek

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Çıkrık beldesinde seçim bürosunun açılışında konuştu; “Zillet İttifakının derdi ülke değil, vatan değil, bayrak değil. Onların derdi ülkeyi bölmek”

 

Çıkrık Belediye Başkanı ve aynı zamanda MHP Belediye Başkan Adayı Lokman Çetinaktı’nın seçim bürosunun açılışına katılan MHP İlimiz Milletvekili Mehmet Taytak önemli açıklamalarda bulundu.  “Zillet İttifakının derdi ülke değil, vatan değil, bayrak değil. Onların derdi ülkeyi bölmek” diyen Taytak, zillet ittifakının HDP ile gizli ittifak yaptığını söyledi. Milletvekili Taytak, “Fakat hiçbir seçim ve hiç bir hal bizim Cumhur ittifakımıza zerre zarar veremez. Cumhur İttifakının karşısında kimler var.  Bu ittifakın karşısında CHP var.  CHP ne diyor, ‘HDP Türk siyasal hareketinin siyasi temsilcisidir’ diyor. Peki, İYİ Parti’nin genel başkanı ne diyor O da bunu söylüyor.  Temelli ne ediyor, ‘Doğuda Zillet ittifakı iktidara getireceğiz,  batıda AK Parti ve Milliyet Hareket Partisini yeneceğiz’ diyor” dedi.

Niye saklıyorsunuz

Taytak, “Genel Başkanımız da diyor ki ‘İşte sizin adınız millet değil, sizin adınız zillet’ diyor.  Sizin derdiniz ülke değil, vatan değil, bayrak değil, sizin derdiniz bu ülkeyi bölmek. Biz de bu ülkeyi size böldürmeyeceğiz. Önümüzdeki hafta Recep Tayyip Erdoğan beyle, Sayın Genel Başkanımız el ele önümüzdeki hafta İzmir’de miting yapacaklar. Sırt sırta yürüyecekler. Peki, CHP Genel Başkanı,  HDP Genel Başkanı, ÖDP Genel Başkanı, Saadet Partisi Genel Başkanı,  İYİ Parti’nin Genel Başkanı, Apo’su, FETÖ’sü niye beraber çıkmıyorsunuz milletin huzuruna,  niye saklıyorsunuz gizli ittifakınızı.  Niye HDP olarak Adana’da, Ankara’da ve İzmir aday çıkardın. İşte oralarda hem CHP’ye hemde İYİ Parti’ye oy verecekler” diye konuştu.

Bizi Arayın