Erkmen Beldesi Hürriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 6 Merkez / Afyonkarahisar
0272 246 36 00

Duamızı alanın ayağına taş değmez

İyi Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Dr. Mahmut Koçak, İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya ve parti yönetimi ile birlikte Türkiye Harp Malulü Gaziler-Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi’ni ziyaret etti.

Ziyarette Dernek Başkanı İsmail Kumartaşlı, Koçak ve İnkaya’ya teşekkür ederek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.  Memleketin asıl sahipleri olan Şehit Ailelerinin duasının ve desteğinin çok önemli olduğunu söyleyen Kumartaşlı “Sayın başkanım ziyaretiniz ziyadesi ile memnun etmiştir. Bizleri bu güne kadar her türlü bir konuda yalnız bırakmadınız. Malum önümüz de bir seçim var adaylar bir takım ziyaretler de bulunarak sivil toplum örgütlerine kendilerini anlatıyorlar. Bu süreç başlangıcında ilk ziyaretinizi derneğimize yapmanızdan ve şehit babalarımızın duaları ile bu kutlu yola çıkmış olmanız bizleri memnun etti. Adaylar içersinde derneğimizi ilk ziyaret eden aday siz oldunuz. Biz umardık ki her adayın bu kutlu göreve aday olurken şehit ailelerimizin duasını alarak başlamalarını isterdik. Malum bu memleketin asıl sahipleri aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimizdir. Şehitlerimiz ve Gazilerimiz olmasaydı bu ülkede huzur içersinde demokratik bir seçim yapılamazdı.”dedi.

Burası kutsal yer

Belediye Başkan adayı Dr.Mahmut Koçak ise Şehit Ailelerine ve Gazilere büyük önem verdiğini, her zaman her türlü konuda yanlarında olmaya çalıştığını belirterek “Burası bu kutsal yer. Bizim için çok önemli bir yer burası. Kesinlikle siyaset yapılacak bir yer değil. Biz bu göreve talip olduk ve bu yola çıkarken de aziz şehitlerimizin ve ailelerimizin duasını alarak yola çıkalım dedik. Allah tüm Şehitlerimize Rahme eylesin, Gazilerimize ise sağlık versin burayı ziyaret etmek bir faaliyet değil bir vefa duygusudur.” dedi. Ahmet IŞIK

 Bizi Arayın