Erkmen Beldesi Hürriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 6 Merkez / Afyonkarahisar
0272 246 36 00

Emniyet göz açtırmıyor

İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri İlimizde kaçakçılık suçlarının önlenmesine yönelik yoğun bir şekilde çalışmalarına devam ediyor

Emniyet ekipleri tarafından, bir şahsın gümrük kaçağı cinsel içerikli ürün satışı yaptığına yönelik bilgi edinilmesi üzerine, şahsın ikametinde ve iş yerinde arama yapıldı. Yapılan aramada, 1064 adet gümrük kaçağı cinsel içerikli hap, 36 adet gümrük kaçağı parfüm ve çok sayıda değişik marka ve miktarlarda gümrük kaçağı cinsel içerikli malzeme ele geçirildi. Konu ile ilgili bir şahıs gözaltına alınırken tahkikat devam ediyor.

Sokak satıcılarına baskın

Ayrıca; İlimiz merkezde sokak satıcılarına yönelikte önemli çalışmalar yapılıyor. Ekipler tarafından yapılan çalışmalar neticesinde, uyuşturucu madde olduğu değerlendirilen 2 şahsın ikametlerinde yapılan aramada; satışa hazır 19 paket halinde toplamda 301,16 gram esrar maddesi, 13,45 gram kenevir tohumu, 16,14 gram afyon sakızı, 26 adet 9 mm tabanca fişeği, 37 adet 12 kalibre fişek, 84 adet 36 kalibre fişek, 2 adet tabanca şarjörü, 2 adet av tüfeği, 3 adet av tüfeği şarjörü ele geçirildi. Ele geçirilen iki şahıs adli mercilere sevk edilecek.

 

Bizi Arayın