Erkmen Beldesi Hürriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 6 Merkez / Afyonkarahisar
0272 246 36 00

Gençlik ve Spor Bakan yardımcısı Afyon’da incelemelerde bulundu

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Sinan Aksu, Afyonkarahisar’da bulunan spor tesisleri, gençlik merkezleri ve Kredi Yurtlar Müdürlüğü’ne bağlı yurtlarda inceleme ve denetimlerde bulundu.
Spor Genel Müdür Yardımcısı Murat Kocakaya ile birlikte Afyonkarahisar’a gelen Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Sinan Aksu, Gençlik ve Spor İl Müdürü Nurullah Pervaneli, şube müdürleri, yurt müdürleri ve idari personel tarafından karşılandı. Daha sonra personelin katılımıyla bir toplantı gerçekleştiren Bakan Yardımcısı Aksu, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın, Spor İl Müdürlükleri, Gençlik Merkezleri ile Kredi ve Yurtlar Kurumu’nu bünyesinde toplayarak ileride Milli Eğitim Bakanlığı’ndan sonra ikinci büyük bakanlık haline geleceğini söyledi.
Memnuniyet önemli
“Bakanlığımızın hizmetlerinden yararlanan öğrencilerin memnuniyeti bizim öncelikli görevimizdir” diyen Bakan Yardımcısı Aksu, toplantının ardından Kocatepe Spor Kompleksi, Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu ve Gençlik Merkezlerini gezerek yetkililerden çalışmalarla ilgili bilgiler aldı. KYK yurtlarında kalan öğrencilerle yemekte bir araya gelen Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Sinan Aksu ile diğer yetkililer yurtlarda kalan öğrenci ve velileri ile bir süre sohbet ettiler. Bakan Yardımcısı Aksu, Afyonkarahisar ziyaretinde spor takımlarıyla da bir araya gelirken, özellikle engelli sporcularla yakından ilgilendi.
RESİM ALTLARI
7-1-3
Engelli sporcularla yakından ilgilenen Bakan Yardımcısı Aksu’nun ziyareti, personellere çalışmaları ve gayretleri için teşekkür edip, öğrencileri emanet etmesiyle sona erdi.
7-1-4
Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Sinan Aksu’yu KYK okçuluk takımı özel kıyafetleriyle karşıladı.
7-1-5
KYK yurtlarında öğrencilerle yemekte bir araya gelen Bakan Yardımcısı Aksu, daha sonra öğrenci ve veliler ile sohbet etti.

Bizi Arayın