Erkmen Beldesi Hürriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 6 Merkez / Afyonkarahisar
0272 246 36 00

Gönül belediyeciliği geliyor

AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, seçim bürosunda vatandaşlarla buluştu. Hafta sonu da Yeşilyol Caddesinde istişare toplantısı adı altında vatandaşların taleplerini dinleyen Zeybek, yaptığı açıklamada, “Afyonkarahisar’da AK Belediyeciliği devam ettireceğiz. En büyük projemiz ise “Gönül Belediyeciliği” ile tüm gönüllere gireceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Esnaf ziyaretleri, ev ve mahalle toplantılarında vatandaşlarla buluşarak seçimler için destek isteyen Zeybek, seçim bürosunu ziyaret eden vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti. Vatandaşlara ziyaretleri ve kendilerini yalnız bırakmadıkları için teşekkür eden Zeybek,  gece gündüz çalışarak 31 Mart’ta zaferle ayrılacaklarına inandıklarını söyledi.

Projelerini anlattı

Vatandaşlara projeler hakkında bilgiler veren Zeybek, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan AK Parti Grup toplantısında belediye başkanlık adaylık görevini bize tevdi etti. O günden itibaren gece gündüz demeden çalışıyoruz. 31 Mart yerel seçimlerde halkımın teveccühüne mazhar olacağım. Afyonkarahisar’ımıza hizmetin en iyisini yapacağım. Gönül Belediyeciliği ile her mahalleye her sokağı dolaşarak, sorunu yerinde çözeceğim. Halkımdan güçlü bir şekilde destek istiyorum. Vatandaşlarla bir arada olacağım. Dertleriniz ile dertleneceğim. Hep birlikte sorunları çözmek için uğraşacağız. Yeşilyol Caddesi’ndeki seçim büromuz sizin yerinizdir ve her zaman kapımız sizlere açıktır. Destekleriniz için hepinize çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bizi Arayın