Erkmen Beldesi Hürriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 6 Merkez / Afyonkarahisar
0272 246 36 00

Halkın hakkını teslim ettik

AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, seçim çalışmaları kapsamında Özel Fuar Hastanesini ziyaret etti. Burada hasta ziyareti gerçekleştiren Zeybek, yaptığı konuşmada sağlık sektöründe geçmişte yaşanan sıkıntıları hatırlatarak “Bizden önce ülke genelinde ciddi sıkıntılar vardı. AK Parti olarak sağlık hizmetlerini lütuf olarak görmüyoruz, halkın hakkını teslim ettik” dedi.

 

AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek,Ak parti il ve ilçe teşkilatı ile birlikte Özel Fuar Hastanesi’ni ziyaret etti.Fuar Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Şükrü Yücel misafirlerini hastanenin girişinde karşılayarak hastanenin ilgili birimleri gezdirdi. Öğle yemeğinde hastane personeliyle bir araya gelme fırsatı bulan Zeybek, yemekhanede 31 Mart seçiminin önemine ilişkin bir konuşma yaptı. Zeybek; “Afyonkarahisar’ımızın ilk özel hastanesi olan Fuar Hastanesi 1998 yılında Afyon Tıp Merkezi olarak kurulmuştur. Kurulduğu günden beri şehrimize büyük hizmetler veren hastanemiz hizmet kalitesini her geçen gün arttırarak çalışmalarına devam etti.Hastanemiz güler yüzlü personeli, alanında uzman hekim kadrosuyla halkımızın en çok tercih ettiği hastanelerden biri olmuştur. 31 Mart yerel ve mahalli seçimlerinin şehrimize ve vatandaşlarımıza şimdiden hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Semt poliklinikleri açacağız

Afyonkarahisar ile ilgili projelerinden bahseden Zeybek; “Fuar Hastanemiz Yenice, Sahipata ve çevre mahallerimize hizmet veren güzel ve modern bir hastanemiz. Bizler göreve geldiğimiz takdirde Devlet Hastanesinden uzak olan bazı mahallelerde semt poliklinikleri açmayı düşünüyoruz. Binasını Belediye olarak biz yapıp, iç teşrifatını İl Sağlık Müdürlüğüne vereceğiz. Semt poliklinikleri 24 saat hizmet verecektir. İlimizde sağlık alanında büyük gelişmeler yaşanmıştır. Son on yılda şehrimiz sağlık alanında büyük başarılara imza attı.Sağlıkta memnuniyet oranı çok düşükken günümüzde yüzde 90´lara kadar ulaşmıştır. Dolayısıyla ilimiz sağlık alanında Türkiye ‘de önemli bir konuma sahip olmuştur. AK Partimiz halkımıza verdiği sağlık hizmetini devletin sağladığı bir lütuf olarak değil, bir hakkın teslimi olarak görmektedir”

Bizi Arayın