Erkmen Beldesi Hürriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 6 Merkez / Afyonkarahisar
0272 246 36 00

İnanmazsanız başaramazsınız

Afyonkarahisar Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen 50. Yıl Zafer Konseri’nde konuşan Milletçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, “Bir hafta sonra sizleri Anıt Parkın önüne zaferi kutlamaya şimdiden davet ediyorum. İnanmazsanız başaramazsınız” dedi.

Milletçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya’nın sponsorluğunda ve Afyonkarahisar Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen 50. Yıl Zafer Konseri Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu’nda gerçekleşti. Programa MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, Merkez İlçe Başkanı Fahri Fevzi Kartal, Ülkü Ocakları Başkanı Abdurrahman Timur Bayram, ilçe, belde başkanları, ilçe, belde belediye başkanları, ilçe ve belde belediye başkan adayları, il genel meclis üyeleri, belediye meclis üyeleri, çok sayıda vatandaş katıldı.

Kervan kervan yürüdük

Programın açılış konuşmasını yapan MHP Afyonkarahisar Ülkü Ocakları Başkanı Abdurrahman Timur Bayram, “Bugün bu salonda yükselen bu ses eminim ki Afyonkarahisar’a dalga dalga her köşesine yayılacaktır”dedi. Başkan Bayram konuşmasının ardından Taytak’a, Kocacan’a ve Çetinkaya’ya plaket takdim etti.  Programı düzenleyen Ülkü Ocaklarına teşekkür ederek sözlerine başlayan MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, “50 yılda yapamaz dediler, yaptık. Başaramaz dediler başardık. Dağılır gider dediler, toplanıp gücümüze güç kattık. Kervan kervan yürüdük, kafile kafile yükseldik” Düşmanların hain planlarının her zaman diri olduğunu vurgulayan MHP MYK Üyesi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, “Sen Türklüğünü unutsan da düşman unutmaz. Hain planları her zaman diridir. Aziz milletimizin bekasına yönelmiş, sabır sınırlarını zorlayan tehditler hiçbir zaman bitmeyecektir. Bu tehditler karşısında Cumhur İttifakı’nı kurduk. İhanet odaklarına karşı bir olduk” diye konuştu.

Taytak ile düet yaptılar

İnanların başaracağını söyleyen MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, “Rabbime şükürler olsun ki bu kalabalığa bakıyorum, bir hafta sonra sizleri Anıt Parkın önüne zaferi kutlamaya şimdiden davet ediyorum. İnanmazsanız başaramazsınız. İnanırsanız seversiniz. Sevgi ise eylem gerektirir. Ben hazırım, siz hazır mısınız Afyonkarahisar?” ifadesini kullandı. Konsere gelenlere hiçbir vaatte bulunmadığını söyleyen Çetinkaya, “Ben sizi hiç kandırmadım. Ben meydanlarda hiç yalan konuşmadım. Ben insanlara hiç umut satmadım. Ve siz buraya gönüllerinizle geldiniz. Siz buraya gelin diye ben size pilav da yedirmedim. Siz buraya gelin diye ben size makarna da dağıtmadım. Siz buraya gelin diye diye ben size dünyalık şeyler de vaat etmedim.”dedi. Bir şarkısında Milletvekili Taytak ile düet yapan Ahmet Şafak, şarkı aralarında bilgilendirmeler de yaptı.

Bizi Arayın