Erkmen Beldesi Hürriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 6 Merkez / Afyonkarahisar
0272 246 36 00

Katılımcı belediyecilik

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı basın kuruluşları arasında ilk ziyaretini ODAK’a gerçekleştirdi. Afyonkarahisar’a hizmet için geleceklerini söyleyen Koçak,”Katılımcı bir belediye oluşturacağız”

2019 Mart ayında yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimlerine sayılı günler kala belediye başkan adayları çalışmalarına hız verdi. İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak yerel basında ilk ziyaretini ise ODAK’a gerçekleştirdi. Samimi bir ortamda gerçekleşen ve yaklaşık bir saat süren ziyarette Koçak Genel Yayın Yönetmeniz Rabia Güzbey ve gazete çalışanlarımızdan Ahmet Sarlık ve Ahmet Işık ile görüştü.

Projelerini açıklayacak

Samimi açıklamalarda bulunan Dr. Mahmut Koçak, katılımcı bir belediyecilik inşa edeceklerini söyledi. Her kesimden insanları kucaklayacaklarını söyleyen Koçak, Belediye Meclisini de en iyi şekilde oluşturacaklarını söyledi. Gönül belediyeciliğini hayata geçireceklerini dile getiren İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı iddiualı projelerle geleceklerini söyledi. Koçak Ocak ayı içerisinde projelerini düzenleyeceği bir basın toplantısı ile açıklayacağını söyledi.Bizi Arayın