Erkmen Beldesi Hürriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 6 Merkez / Afyonkarahisar
0272 246 36 00

Masterler Ligi’nde final günü, KANAL-3 YAYINLAYACAK

Bugün saat 21.30’da Zafer Stadı’nda Zafer Masterler ile Kocatepe Masterler arasında oynanacak olan final karşılaşması Kanal 3 ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

Afyonkarahisar’da bu yıl ilk kez düzenlenen Masterler Futbol Ligi’nin şampiyonu, Zafer Stadı’nda bugün oynanacak final maçının ardından belli olacak.

12 TAKIM KATILMIŞTI

Afyonkarahisar Masterler Futbol Ligi karşılaşmaları 3 grupta tek devreli lig usulüne göre düzenlendi ve A Grubu’nda Kocatepe Masterler, Çay Çağlayan Masterler, Bolvadin Masterler ve Afyonkarahisar Masterler, B Grubu’nda Şeker Masterler, Sinanpaşa Masterler, Afyonspor Masterler ve Çobanlar Masterler, C Grubu’nda ise Zafer Masterler, Fuar Masterler, Dinar Marsyas Masterler ve Şuhut Masterler mücadele verdi.

KANAL-3 YAYINLAYACAK

Grup maçları sonunda Play-off’a yükselen takımlardan Zafer Masterler ile Kocatepe Masterler takımı adını finale yazdırmayı başardı.Zafer Masterler ile Kocatepe Masterler arasındaki final karşılaşması bugün saat 21.30’da Zafer Stadı’nda oynanacak ve Kanal 3 ekranlarından canlı olarak yayınlanacak. Müsabakanın hem çekişmeli geçmesi hem de renkli görüntülere sahne olması bekleniyor.

 

Bizi Arayın