Erkmen Beldesi Hürriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 6 Merkez / Afyonkarahisar
0272 246 36 00

Megabirlik Medya

“Megabirlik Medya”26 Ağustos 2008’de Gazete3’ü ve 17 Mart 2009’da Kanal 3’ü Türk Halkı’nın hizmetine sunarak pek çok konuda ilklere imza atmıştır .
Amacımız saygınlık, güvenilirlik ve şeffaflığı sürekli kılmak, yeni iletişim teknolojilerini takipte kalıp, hizmet kalitesini arttırarak, görsel-işitsel medyada başarıyı sağlamaktır. Megabirlik Ailesi olarak bizler, insan onuruna, hak ve özgürlüklerine saygılı, iletişim özgürlüğünün hakim olduğu bir yayıncılık alanı oluşturmayı prensip edinmiş bir medya kurumu olmanın haklı gururunu yaşamaktayız..
“DEĞİŞİMİN ÖNCÜSÜ!” parolasıyla başladığımız yolculuk,Kurtuluş Savaşımızın neferi Büyük Taarruz’un 86. yıldönümünde“Gazete 3” adı altında,Afyonkarahisar’da yerel basının en nitelikli gazetesini oluşturdu ve çok kısa bir sürede Gazete 3;Tarafsız,doğru,ilkeli,seviyeli,tüm varlığıyla halkının yanında olan ve yoruma açık olmaktan çekinmeyen habercilik anlayışıyla gerçek bağlamda,”DEĞİŞİMİN ÖNCÜSÜ!” oldu.
“KANAL3”, çok kısa bir sürede birbirinden kaliteli,gündem oluşturan,eğitici, öğretici, eğlendirici ve izlendikçe izlenesi programları art arda yayın hayatına kazandırmış ve kazandırmaya da devam etmektedir. Tüm çabamız, ulusal medyanın Anadolu’da dolduramadığı boşlukları tamamlamak ve halkımıza hak ettiği değeri hissettirecek medya odaklı bir misyon üstlenebilmektir.
Bilişim ve iletişim dünyasındaki yüzümüzün bir yanı Kanal 3’le medyaya,Ajans 3’le de reklâm dünyasına açılıyor. Megabirlik Medya’nın katalizörü “AJANS 3” olarak bizler:Sizin adınıza, hayatın sizi tanıması için var olduğumuza, sizi ifade etmenin en kısa ve en doğru yolu olduğumuza gönülden inanıyor, kendimizi ve müşterilerimizi ifade etme ve tanıtma yolunda ilkelerimizden asla taviz vermeyeceğimizi herkesin bilmesini istiyoruz.
Bilişimin gücüyle kürselleşen dünyadayız.Buradan hareketle, medya sektörüne adım attığımız daha ilk anda gerek kanalımızın, gerekse gazetemizin internet sitelerinin temellerini atarak, en kısa zamanda hayata geçirmeyi başardık. Bu siteler ve aktif bir şekilde kullandığımız sosyal medya mecraları sayesinde de, dünyanın dört bir yanındaki gurbetçilerimizin ya da bizi izlemek isteyen tüm dünya vatandaşlarının her gün güncellenen haberleri ve sanal ortamda canlı tv yayınını takip etmelerini mümkün kıldık.
Ayrıca Avrupa’da yaşayan vatandaşlarımızın ,sahip olduğu gücü herkese gösterip, başarılı ve kalifiye bir Türk toplumunun oluşmasına katkı sağlayarak kendine güvenen bir Avrupalı Türk gençliğini, yarınların Avrupa´sına ve Türkiye´sine kazandırarak, sizlerle buluşturmak en büyük hedeflerimizdendir. Çünkü KANAL 3 Türkiye’nin olduğu kadar, uydu üzerinden ulaştığı Avrupa, Orta Asya ve Ortadoğu’da ki tüm izleyicilerin televizyonudur.

Bizi Arayın