Erkmen Beldesi Hürriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 6 Merkez / Afyonkarahisar
0272 246 36 00

Misyonumuz İinovasyon

Yinelenmiyoruz, her daim yenileniyoruz.

 

KANAL 3 ailesi olarak, 17 Mart 2009 tarihinden bu yana, küresel yayıncılığın öncüsü olma gayesiyle çıktığımız bu yolda çok büyüdük, çok geliştik.

 

KANAL 3, kaliteli çizgisi; dürüst, ilkeli ve topluma faydalı yayıncılık anlayışıyla kısa süre içerisinde kendinden söz ettirten bir medya gücü oldu. Bin bir güçlükle atılan tohum; bugün kocaman gövdesi, güçlü kökleri, büyüyen tomurcuklarıyla adeta dalları dünyaya uzanan bir çınar oldu.

 

KANAL 3, bu denli büyüyüp, gelişmesinde karınca misali her daim koşturan kadrosu ve Megabirlik Medya’nın diğer yayın kuruluşları olan Gazete 3 ve Ajans 3’ün rolleri çok büyüktür. ‘Bugün söylenenler söylenmiş, yarın da bugünden farklı olmayacak’ anlayışına kapılmayan ve yayıncılıkta her zaman yenilenmeyi kendine ilke edinen KANAL 3, yeni sezonda, devam eden programlarının yanında kadrosuna kattığı yeni yüzlerle de sizler için birinden güzel programları ekranlarınıza getirecek.

 

Hedefi tüm insanlığa seslenmek olan Kanal3, sosyal sorumluluk programları, Avrupa programları, kadın programları, dini programlar, spor programları, siyaset ve açık oturum programları, müzik ve eğlence programları, haber programları ve daha pek çok farklı formatta oluşturulan programlarıyla yine ekranlarınızda olacak ve yine genel izleyici kitlesine hitap etmeye devam edecek.

 

KANAL 3, Üç kıtayı kapsayan yayınları ve farklı kesimlerin farklı beklentilerini karşılamayı başaran tüm bu programları sayesinde ilk günkü heyecanı ve ilk günkü sorumluluk bilinciyle çalışmalarını sürdürüyor. Köklerinin gücü ve seyircisinin desteğiyle, gelecek zaman dilimlerine doğru bildiği yolda, sağlam adımlarla yürümeye devam ediyor.

Bizi Arayın