Erkmen Beldesi Hürriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 6 Merkez / Afyonkarahisar
0272 246 36 00

Örnek birliktelik

AK Parti Afyonkarahisar Kadın Kolları, Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası dolayısıyla kadın girişimcilerin ürettiği yerli mallarını tanıtmak için kermes düzenledi. Kermese Başkan Çoban ile Başkan adayı Zeybek birlikte katılarak düşman çatlattı

Karaman İş Merkezinde düzenlenen kermese, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, AK Parti Afyonkarahisar Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ve çok sayıda girişimci kadın katıldı. Ertürk, yerli malı kermesiyle ilgili gazetecilere yaptığı açıklamada, Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası nedeniyle evlerinde üretim yapan girişimci kadınlara destek olmak amacıyla Türkiye genelinde eş zamanlı olarak kermes açıldığını söyledi. Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ise bu yıl yerli ve milli üretim ile el emeği üretime destek verdiklerini belirtti.

Birlikte katıldılar

Dikkat çeken diğer bir husus ise kermese Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ile AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek’in birlikte katılması oldu. Aylar öncesinden AK Parti’den 3. dönem için aday adayı olduğunu açıklayan fakat genel merkez tarafından aday gösterilmeyen Burhanettin Çoban’ın Bakan Adayı Zeybek ile birlikte açılış yapması takdir topladı. Bunun yanı sıra Kadın Kolları aşta olmak üzere tüm teşkilat mensupları da Başkan Adayı Zeybek’e tam destek veriyor. Açılış sonrası Başkan Çoban ile Başkan Adayı Mehmet Zeybek kermesi birlikte gezerek alışveriş yapanak kadın girişimcilere destek verdi.

Bizi Arayın