Erkmen Beldesi Hürriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 6 Merkez / Afyonkarahisar
0272 246 36 00

Öz çekimli kapanış töreni

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın Okulöncesi Kodlama ve Robotik Eğitmen Eğitimine katılan 20 öğretmen için düzenlenen kapanış törenine katıldı.

Kazım Özer İlkokulu’nda Okulöncesi Kodlama ve Robotik Eğitmen Eğitimi kapanış ve sertifika törenine Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr.Üyesi Fatih ÖNdinç, İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fatih Akçil, Okul müdürü ve proje sorumluları katıldı. 19-20 Aralık tarihlerinde okulöncesi öğretmenlerimizin eğitimde kodlama ve robotik kullanıma dair farkındalıklarını artırmak, kodlama ve robotik eğitim araçları hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamak amacıyla yoğunlaştırılmış ve uygulamalı olarak 20 öğretmene eğitim verildi.
SERTİFİKALARI VERİLDİ
İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın; Okulöncesi Kodlama ve Robotik Eğitmen Eğitimiyle kodlama ve robotik eğitimlerinin ilimizde yaygınlaşacağını, gelişen teknolojiye genç beyinlerimizin de katkılar sunacağını ifade etti. Dünyadaki ilerlemelerin il müdürlüğümüzce yakından takip edilerek yeni yorumlamalarla gelişmiş projeler ortaya çıkarmayı hedefliyoruz” dedi. Okulöncesi Kodlama ve Robotik Eğitmen Eğitimi katılımcısı 20 öğretmenimiz katılım belgelerini İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın ve diğer yöneticilerimizin elinden aldı. Program hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle son buldu.
ODAKHABER/AHMET SARLIKBizi Arayın