Erkmen Beldesi Hürriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 6 Merkez / Afyonkarahisar
0272 246 36 00

Rektöre başarı dilediler

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, hayırlı olsun ziyareti için gelen misafirlerini makamında kabul etti.

 

Gerçekleştirilen ziyaretlere Sandıklı Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Koray Gürpınar ile Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Nursel Çitil ve Öğr. Gör. Yunus Yılan, Afyonkarahisarlı İş Adamları Nevzat Ballıpınar ile Sıtkı Ballıpınar katıldı. Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimciler Kurulu adına gerçekleştirilen ziyarette ise Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Mustafa Özkan, Başkan Yardımcıları Kerem Güzel ve Nurettin Karaman ile birlikte Yönetim Kurulu Üyeleri Burak Aşkın, İzzet Mollaoğlu, Özgün Çiçek ve Mehmet Kolaylı yer aldı.

Karakaş teşekkür etti

Rektör Karakaş hayırlı olsun ziyaretleri kapsamında ayrıca Erkmen Belediye Başkanı Memduh Kuş ve Emirdağ Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Mustafa Kemal Yıldız, Müdür Yardımcıları Dr. Öğr. Üyesi Akif Abdullah ve Öğr. Gör. Fatma Topuz Eryürük ile birlikte akademik ve idari personellerden Erhan Babaç, Osman Kazancı, Mehmet Alper Şen, Burcu Hurma, Ayça Güzeldereli Yılmaz, Hülya Mutlu, Abdullah Taytak, Erdal Ergün, Mehmet Ali Erfidan, Zafer Kardeş, Yasin Keserbaş, Ayhan Çetin, Ferhat Uygun, Yunus Ahmet Mumyakmaz ve Ayfer Elmacı’yı da kabul etti. Ziyarette misafirleri Rektör Karakaş’a yeni görevinde başarılar diledi. Rektör Karakaş ise nazik ziyaretleri nedeniyle misafirlerine teşekkür etti.

Bizi Arayın