Erkmen Beldesi Hürriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 6 Merkez / Afyonkarahisar
0272 246 36 00

Sarı göreve başladı

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı devir teslim törenin ardında görevine başladı. Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı eşi Rahime Sarı ile birlikte geldiği belediyede çiçeklerle karşılandı.

 

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’yı, AK Parti İlçe Başkanı İdris Er ve MHP İlçe Başkanı Mustafa Karahan biran bile yalnız bırakmadı. Cumhur İttifakı şeklinde girdiği yerel seçimlerden zaferle çıkan Nihat Sarı belediye hizmet binası önünde kurban kestirdi. Dinarlı vatandaşların da yoğun katılım gösterdiği devir teslim merasiminde konuşan Belediye Başkanı Nihat Sarı şunları söyledi, “Bu kutsal görevi bana layık gören ve her daim yanımda yer alan, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilimiz Ali Özkaya’ya, MHP Afyon Milletvekilimiz Sayın Mehmet Taytak beye, MHP İlçe Başkanımız Mustafa Karahan ve Ak Parti İlçe Başkanımız Sayın İdris Er’e, yönetici kadrolarına ve tüm Dinar halkına çok teşekkür ederim” dedi.

Hayırlı olsun

Başkan Sarı, “Öncelikle belediyemize şimdiye kadar emeği geçen tüm belediye başkanlarımıza teşekkür ederiz. Cumhur İttifakı olarak geldiğimiz bu noktadan sonra Allah’ın izniyle seçim sürecinde vaat ettiğimiz projelerimizi, hizmetlerimizi gerçekleştirmek için parti rozetini bir tarafa bırakıp tüm Dinar’ımıza adil ve eşit bir şekilde ilçeyi kalkındırıp hak ettiği yere getireceğiz. Sayın Dinarlılar belediyemizin bu yeni dönemi, ilçemize, vatanımıza, milletimize hayırlı olsun. Yüce rabbim utandırmasın” dedi. Yapılan konuşmanın ardından Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı başkanlık makamına çıktı. Burada birim amirleri ve müdürleri tarafından karşılanan Sarı başkanlık makamına geçti. Tebrikleri ve hayırlı olsun ziyaretlerinin kabul edildiği devir teslim töreninin ardından Başkan Sarı görevine başladı.

 

Bizi Arayın