Erkmen Beldesi Hürriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 6 Merkez / Afyonkarahisar
0272 246 36 00

Sevgi dönemi başlayacak

İyi Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak Fatih Mahallesi sakinleri ile buluştu. Koçak, “31 Mart bu milletin siyasi tarihinin değiştiği gün olacak. Biz kardeşlik ve sevgi dönemi başlatacağız. Aziz milletimi kardeşlik ve sevgi ekseninde birleştireceğiz”

Adeta miting halini alan ve halkın katılımının üst düzeyde görüldüğü mahalle toplantılarında Koçak, halkın ilgi ve sevgisini karşılıksız bırakmadı. Vatandaşlarla tek tek ilgilenen Koçak, “Biz bu millete sevdalıyız. Biz bu milletin içerisinden geldik. İmam bir babanın evladı olarak, onunla ne kadar gurur duysam az. Allah mekânını cennet etsin. Bize dosdoğru bir yol öğretti. Bize bu aziz millete hizmet etmeyi öğretti. Allah razı olsun. Size hizmet ettikçe Cenabı Allah yolumuzu açtı. Biz bu millete vefa borçluyuz, biz bu millete hizmet borçluyuz. Allah nasip ederse 31 Mart’ta sizlerin de desteğiyle belediye başkanlığı görevini devralarak yine sizlerin hizmetinde olacağım” dedi.

29 yıllık tecrübe

Konuşması sık sık slogan ve alkışlarla kesilen Koçak: “ Hasta olduğunda yardıma çağıran herkesin evine kadar giderek hizmet sunmayı şeref bilmişimdir her zaman. Benim için sizlerin dertlerine çare olabilmek şereflerin en yücesidir. 29 yıllık bilgimi, devlet tecrübemi ve çevremi Afyonkarahisar’ımızı ihya etmek için kullanacağım. Afyonkarahisar’ı küçük İstanbul yapacağız Allah’ın izniyle” şeklinde konuştu. Belediyeciliğin tecrübe işi olduğunu belirten Koçak: “Belediye Başkanı bürokrasiyi, meclisi, iş adamlarını ve bunların yanında en önemlisi halkını tanımalı ve onların ihtiyaçlarına uygun çözümleri üretebilmelidir. Her mahalleme içerisinde spor salonu, kütüphanesi olan çok amaçlı sosyal merkezler kuracağız. Kuracağımız merkezlerde mahalle halkının kına ve nişan törenlerini, asker uğurlamalarını yapabileceği birçok hizmet birimi bulunacak.  Mahalleli kültürünü yeniden oluşturacağız. Mahalle hizmet birimlerini bir alanda toplayacağız” dedi. Ahmet IŞIK

 

Bizi Arayın