AFYONKARAHİSAR - İZMİR KARAYOLU 5. KM KANAL3 HİZMET BİNASI AFYONKARAHİSAR
0272 246 36 00

Sezen teşekkür etti

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen yerel seçimler sonrası bir teşekkür mesajı yayınladı. Sezen mesajında “Kampanya sürecimizde omuz omuza çalıştığımız herkese teşekkür ederim. Sonuçların hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, dün yapılan ve tarihi öneme sahip olan seçimlerin ardından bir açıklama yaptı. Sezen, “Dün Afyonkarahisar ve ülkemiz için önemli bir süreç yaşadık. O sürecin noktasını da aziz milletimiz sandık başına giderek koydu.Kampanya sürecimizde omuz omuza çalıştığımız başta İl Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarıma, ilçe başkanlarıma, adaylarımıza,İl ve İlçelerimizdeki Ana Kademe,Kadın ve Gençlik Kollarımıza,mahalle temsilcilerimize, teşkilat uzmanlarımıza, belediyelerimize, SKM’lerimizde çalışan arkadaşlarımıza,gecesini gündüzüne katarak canlabaşla çalışan Parti personelimize, gönüldaşlarımıza emekleri için yürekten teşekkür ediyorum.Bu sürece verdikleri katkılardan dolayı hepsine minnettarız. Genel Merkezimizden bu süreci yönetmek üzere MKYK Üyemiz, Vekillerimiz, Kadın Kolu ve Gençlik Kolu temsilcilerimize de bu zahmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Bununla birlikte bizleri gece gündüz demeden takip eden, soğuk sıcak demeden mesleğini icra etme çabası içinde olan basın mensuplarına da teşekkür ediyorum. Sonucun Afyonkarahisar için, partimiz için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

Mesajı değerlendireceğiz

 

“Biz ‘bu ülkede beka meselesi var’ derken birileri gülüp geçse de Cumhurbaşkanımız tarafından da ifade edildiği üzere beka meselesi milletimiz tarafından çok iyi algılandı ve dün sandıklarda kendini gösterdi” diyen Sezen sözlerini, “Bu aziz millet, Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 2002 yılından bu yana ümmetin sesi, milletin sesi, milletin nefesi, ümmetin nefesi olduğunu çok biliyor. Eğer Cumhurbaşkanımız olmasaydı, milletimizin nefesi kesilecekti, mazlum milletlerin nefesi kesilecekti. Nefesi tükenmek üzere olan milletlere, ümmetlere, ülkemize yeniden nefes aldırdı. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan bu milletin derdini, davasını, kavgasını, bütün ideallerini, hayallerini üzerinde tecessüm ettirmiş bir liderdir. Bu aziz millet Sayın Erdoğan’a bakınca kendini görüyor, davası için verilen mücadeleyi görüyor. Tevazuyu, samimiyeti ve gayreti görüyor. Ben, bize oy veren ya da vermeyen vatandaşlarımızın da hissiyatını, mesajını en iyi şekilde değerlendireceğim. Muhalefet partileri de bugün milletin sandıkta verdiği mesajı iyi anlamalı ve okumalı. Biz AK Parti olarak dün belediye başkanımız Burhanettin Çoban’ın döneminde olduğu gibi bundan sonra da her kesimin kolayca ulaşabildiği, hizmetlerinden faydalanabildiği AK Parti belediyeciliğini Mehmet Zeybek başkanımla sürdüreceğiz. Ben başta Zeybek başkanım olmak üzere, seçilmiş olan Belediye Meclisi ve İl Genel Meclisi üyelerimizi tebrik ediyorum. Sonucun şehrimize ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum” ifadeleri ile noktaladı.

Reklamlar
Bizi Arayın