Erkmen Beldesi Hürriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 6 Merkez / Afyonkarahisar
0272 246 36 00

Sözlerimiz yerine gelecek

31 Mart yerel seçimlerinden en yakın rakibine 600 civarında fark atan AK Parti Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş, “Bundan sonra yapacak tek şey çalışmak, çalışmak, çalışmaktır” dedi.

Yerel seçimlerde oy veren yada vermeyen herkesin başkanı olacağını, tek hedefinin Çobanlar ilçesinde herkesi kucaklamak olduğunu kaydeden Başkan Altuntaş, “Bildiğiniz üzere önümüzdeki 4.5 yıl seçim yok. Bizler,  seçim meydanlarında yada yaptığımız toplantılarda verdiğimiz sözleri yerine getirmek için çalışacağız. Bizde yalan dolan yok ve verdiğimiz her söz senettir. O nedenle, ben ve ekibim, projelerimize odaklanacağız” diye konuştu.

Ötekileştirmeyeceğiz

Çobanlar’a hizmette iktidar faktörünün önemli olduğunu söyleyen Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş, “Partimizin değerli milletvekilleri, bakanlarımız ve Sayın Cumhurbaşkanımızın katkıları ile tüm projelerimiz hayata geçecek, tüm sözlerimiz tek tek yerine gelecektir. Biraz önce de ifade ettiğim gibi, biz bütün Çobanlar’ı kucaklayacağız.  Oy veren yada vermeyen diye insanlarımızı ötekileştirmeyeceğiz. Herkesi kucaklayan, herkesin sorunlarını dinleyen bir yönetim anlayışımız olacak” dedi.

İGM’ye iki üye

Çobanlar ilçesinde 3 dönem Salih Alaka’nın başarılı bir şekilde çalıştığına  dikkat çeken Başkan Altuntaş, “İlçe bazında 4. Dönemi ara vermeden kazanan tek ilçeyiz.  Bu arada, seçim çalışmalarında her türlü gayret ve özveri içinde çalışan partimiz ilçe başkan ve yönetimine, gençlik kolları ve kadın kollarımızın cefakar üyelerine en içten teşekkürlerimizi sunuyorum” şeklinde konuştu. AK Partiden Çobanlar Belediye Başkanlığına seçilen Ali Altuntaş, seçim günü sandıklarını güvenliğini sağlayan tüm güvenlik güçlerine ayrıca teşekkür etti. AK Parti Çobanlar’da 2 il genel meclisi üyesini de kazandı. Cengiz Ceylan ve Mehmet Ilıca İl Genel Meclisinde Çobanlar’ı temsil edecek” dedi.

Ziyaretlere başladı

Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş, teşekkür ziyaretlerine başladı. Önümüzdeki günlerde esnafı ve vatandaşları ziyaret ederek teşekkür edeceğini söyleyen Başkan Altuntaş, Kore Gazisi 87 yaşındaki Ali Gedik’i evinde ziyaret ederek elini öptü. Ali Gedik dedenin hayır duasını alan Başkan Altuntaş’a 3 dönem belediye başkanlığı görevini yapan Salih Alaka, İlçe Başkanı Ali Yalman, İGM Üyesi Cengiz Ceylan ve bazı belediye meclis üyeleri eşlik etti.

 

Bizi Arayın