AFYONKARAHİSAR - İZMİR KARAYOLU 5. KM KANAL3 HİZMET BİNASI AFYONKARAHİSAR
0272 246 36 00

Taytak adayları yalnız bırakmıyor

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Çay ve Sandıklı belediyelerinde partisinin seçim ofislerinin açılışlarını gerçekleştirdi.  Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği açılışlarda konuşan Taytak, hem Çay’da hemde Sandıklı’da seçimin bittiğini söyledi.

 

MHP Çay Belediye Başkanı ve aynı zamanda Belediye Başkan Adayı Hüseyin Çağrı’nın seçim ofisinin açılışına MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, İl Başkanı Mehmet Kocacan, Merkez İlçe Başkanı Fahri Fevzi Kartal, Ülkü Ocakları İl Başkanı Abdurrahman Timur Bayram, ilçe ve belde belediye başkanları ve belediye başkan adayları, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı. Çay Belediye Başkanı Hüseyin Çağrı’nın 5 yıl da ilçeye önemli yatırımlar yaptığını söyleyen MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, 31 Mart tarihinden itibaren Başkan Çağrı’nın tüm projelerinin hayata geçmesi noktasında arkasında olduğunu söyledi.

Ekmek ile oynamayacağız

Milletvekili Taytak ve MHP il teşkilatı Çay ilçesinden sonra Sandıklı seçim bürosunun açılışını yaptı. Sandıklı MHP seçim bürosunun açılışında konuşan MHP Sandıklı Belediye Başkan Adayı Mustafa Gürel, belediye başkanlığı dönemimizde hiçbir personelin ekmeği ile oynamayacaklarını ve maaşları zamanında vereceklerinin sözü verdi. MHP Milletvekili Mehmet Taytak Sandıklı seçim bürosu açılışında halka hitap etti. Sandıklı’da seçim bittiğini söyleyen Taytak, “31 Mart günü Sandıklı’dan Mustafa Gürel çıkacak” dedi.  Taytak, “Afyonkarahisar’da mevcut MHP’li olan Belediye Başkanlarımız ne söz verdiyse yerine getirdi.  Daha önceki dönemlerde Sandıklı’da elektrikler kesildi. Maaşlar ödenmedi diye propaganda yapılıyor. Mustafa Gürel Belediye Başkanı olduğunda ne ödenmemiş bir maaş, ne de kesilmiş elektrik olmayacak. Biz Cumhur İttifakının ortağıyız. Ben de bunun sözünü veriyorum.  31 Martta Sandıklı ehline emanet edilecek” Daha sonra Milletvekili Mehmet Taytak’a fahri hemşerilik adına sembolik olarak şehrin anahtarı hediye edildi.

Reklamlar
Bizi Arayın