Erkmen Beldesi Hürriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 6 Merkez / Afyonkarahisar
0272 246 36 00

Taytak’tan tam destek

MHP Milletvekili Mehmet Taytak gece gündüz demeden yoğun bir tempoda çalışmaya devam ediyor. Milletvekili Taytak İhsaniye ilçesi ile beldelerini ziyaret etti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak ve il yöneticileri İhsaniye Belediye Başkanı Şaban Çabuk, Kayıhan Belediye Başkanı Ömer Şahin, MHP Gazlıgöl Belediye Başkan adayı Mustafa Güngör, Yaylabağı Belediye Başkan adayı Ahmet Yıldırım ve Döğer Belediye Başkan Adayı Mehmet Demirel’in seçim bürolarını ziyaret ederek MHP’li başkan adaylarına destek verdiler.

Çabuk vizyonu yükseltti

MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Kocacan, İl Yönetim Kurulu üyeleri Ahmet Kahveci, Doğan Şimşek, Recep Yaman ve Mustafa Gün’ün de katıldığı ziyaret programında ilk olarak İhsaniye Belediye Başkanı ve MHP İhsaniye Belediye Başkan adayı Şaban Çabuk’u ziyaret eden Taytak, Çabuk’un son 5 yılda İhsaniye İlçesinin çehresini değiştiren, vizyonunu yükselten ve İhsaniye’yi Afyonkarahisar ve bölge gündemine taşıyan başarılı bir belediye başkanı olması nedeniyle teşekkür etti. Taytak konuşmasında, “Şaban Çabuk başkanımız MHP’nin üretken belediyecilik felsefesini en iyi idrak etmiş, bu felsefe ile çok iyi hizmetler üretmiş bir başkanımız. Onun bu başarısı İhsaniye’nin bile sınırlarını aşmış durumda. Biz onunla ve ekibi ile onur duyuyoruz. İnşallah 31 Mart 2019 seçimlerinde İhsaniye halkımız da bu başarıyı ödüllendirerek hizmete ve üretmeye devam diyecektir” diyerek sözlerini tamamladı. Taytak ve beraberindeki heyet daha sonra Yaylabağı, Gazlıgöl, Kayıhan ve Döğer’de adayları ziyaret ederek bu kasabalarda vatandaşlardan MHP adaylarına destek talep ettiler.

Bizi Arayın