Erkmen Beldesi Hürriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 6 Merkez / Afyonkarahisar
0272 246 36 00

Tek bir sorun olmadı

Vali Mustafa Tutulmaz dönemin son toplantısında İl Genel Meclisi üyeleriyle bir araya gelerek, görevleri sona eren meclis üyelerine bundan sonraki hayatlarında başarılarının devamını diledi.

 

İl Genel Meclisinin Mart ayı toplantısına Vali Mustafa Tutulmaz, İGM Başkanı Salih Sel, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Oyur, meclis üyeleri ve basın mensupları katıldı. Toplantıda gündem maddeleri görüşülerek oylamaya sunuldu.

Teşekkür etti

Ardından meclis üyelerine hitaben konuşan Vali Mustafa Tutulmaz: “Kişiler hizmet süresince görev yeri değişikliği yaşarlar. Hatta görevlerini başarıyla tamamlayıp emekli oluyorlar. Özeti şudur ki makamlar kalıcı, kişiler geçicidir. Burada önemli olan Gök kubbede hoş bir seda bırakmaktır. Önümüzde 2019 Mahalli İdareler Seçimleri var. Öncelikle bu sürede vermiş olduğunuz hizmetler için sizlere teşekkür ediyorum. İlimiz adına, 725 bin kişi adına sizlere teşekkür ediyorum.  İl Genel Meclisimiz gerçekten büyük bir uyum içerisinde. İlimiz çıkarları doğrultusunda tüm meclis üyeleri birleşerek çok uyumlu bir dönem geçirdiniz. 20 aylık görev süremde bana intikal eden en küçük bir sorun olmadı. Bu sebeple başta sayın başkanımız olmak üzere tüm İGM üyelerimize teşekkürü bir borç biliyorum” dedi. Konuşmasının sonunda İl Genel Meclisi üyelerine teşekkür belgesi ve hediyelerini veren Vali Mustafa Tutulmaz 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle İl Genel Meclisinin bayan üyelerine de çiçek hediye etti.

Bizi Arayın