Erkmen Beldesi Hürriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 6 Merkez / Afyonkarahisar
0272 246 36 00

Tüm belediyelere talibiz

Milliyetçi Hareket Partisi İl Teşkilatı merkez bağlı beldelerden Salar, Nuribey, Sülümenli, Gebeceler ve Sülün kasabalarında seçim ofislerinin açılışını coşkulu bir kalabalıkla gerçekleştirdi.

Açılışlara MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, İl Başkanı Mehmet Kocacan, MHP Merkez ilçe Başkanı Fahri Fevzi Kartal, Ülkü Ocakları İl Başkanı Abdurrahman Timur Bayram, MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, çevre ilçelerden gelen ilçe başkanları, belediye başkanları ve Başkan adayları katıldı. Beldelerde gerçekleşen seçim ofislerinin açılışlarına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Açılış programlarında konuşan İl Başkanı Mehmet Kocacan, 31 Mart akşamı beldelerimizde 3 hilali sancağını dalgalandıracaklarını söyledi.

Destek bekliyoruz

Kocacan, “Önümüzdeki yerel seçimlerde başta Afyon Belediyesi olmak üzere çok sayıda belediye de belediye başkanlığını alacağımıza inanıyorum. MHP İl Teşkilatı olarak aday çıkardığımız 55 belediyenin tamamına talibiz. Yerel de sağlayacağımız bu zafer bizi iktidara taşıyacaktır. Bu seçimler devletimizin bekası açısından çok önemlidir. MHP şimdiye kadar önce ülkem düsturu ile hareket etmiştir. Bu yüzden Cumhur İttifakına da çok önem veriyoruz. Türkiye genelinde de Cumhur İttifakının seçimlerden zaferle ayrılacaktır. Bu seçimlerde Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayımız Fatih Çetinkaya kardeşimiz başta olmak üzere diğer 55 belediye başkan adayımıza destek vermenizi istiyorum. MHP’nin üretken belediyecilik anlayışıyla hizmet ve yatırım nasıl yapılırmış herkes görecek” dedi.

Halkımız ayırt edecek

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak ise, “Bugün meydanları dolduran bu kalabalıklar, bu coşku bize 31 Mart akşamının zaferini şimdiden müjdeliyor. Afyonkarahisar  olarak partimizin en fazla belediyeye sahip olduğu il olma statümüzü pekiştireceğiz. Genel başkanımıza, Cumhur ittifakının yıkılmaz bir kalesi olan Afyonkarahisar kalesini, Afyonkarahisar belediyeleri ile donatarak hediye edeceğiz. Afyonkarahisar beka ile belediyeyi ayırabilecek insanlardan oluşan bir şehir. Elbette ki, Kandil’le, okyanus ötesi ile iş tutanları değil, milleti ile cumhuru ile birlikte olanları tercih edecektir” diye konuştu. Milliyetçi Hareket Partisi, Salar Kasabasında Gazi Avşar, Sülümenli Kasabasında Basri Üzümözü, Nuribey Kasabasında Abdullah Çakmak, Gebeceler Kasabasında Cengiz Yaşar, Sülün Kasabasında Şükrü Bacak’ı aday göstermişti.

Bizi Arayın