Erkmen Beldesi Hürriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 6 Merkez / Afyonkarahisar
0272 246 36 00

Yeşilyurt emin ellerde

İlimizin önemli mahalleleri arasında yer alan Yeşilyurt Mahallesi’nde muhtarlık seçimi çekişmeli geçiyor. Muhtar Adayı Mehmet Emin Şahin, “Yeşilyurt Emin ellerde” sloganıyla çıktığı seçim yarışında yoğun çalışıyor

31 Mart tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimlerine sayılı günler kala Yeşilyurt Mahallesi’nde de seçim çalışmaları hızlı bir şekilde devam ediyor. Muhtarlığa aday olan ve yoğun bir tempoda çalışmalarını sürdüren ve çok güzel aza heyeti oluşturan Şahin’in azaları arasında, Serpil Arslan, Musa Türkoğlu, Leyla Çiçek, Savaş Taşpınar, Murat Öz, Ekrem Büber, Gökhan Çoban ile Ali Aksoy yer alıyor.

Projeler hazır

Muhtar seçilmesi durumunda yapacaklarını anlatan Muhtar Adayı Mehmet Emin Şahin, “Muhtar seçilmemiz durumunda mahallemizin alt yapı projesiyle yakından ilgileneceğiz. Projelerimiz arasında mahallemize cami, okul, sağlık ocağı yapımı var. Mahalle sakinlerimizin isteği üzerine ise bir market projemiz olacak. Bunun yanı sıra adaletli bir şekilde geziler düzenleyeceğiz” dedi. Muhtar Adayı Mehmet Emin Şahin ile azaları gece gündüz demeden ziyaretlerine devam ediyor.

 

Bizi Arayın