Erkmen Beldesi Hürriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 6 Merkez / Afyonkarahisar
0272 246 36 00

Zeybek’in arkasındayız

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, AK Parti heyet ile birlikte Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt’u ziyaret etti. Burada konuşan AK Partililer, “Biz Belediye Başkan Adayımız Mehmet Zeybek’in sonuna kadar arkasındayız”

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, beraberinde milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ve Tanıtım Medya Başkanı Selim Arıcı ile birlikte Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt’u ziyaret ederek istişarelerde bulundular. Ziyarette konuşan Dernek Başkanı Küçükkurt, “Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği siyasetçilerimiz ve bürokratlarımız olmak üzere büyük bir destek ve kabul gördü. Bu yüzden ben hepinize çok teşekkür ediyorum.Sayın Belediye Başkanımıza özellikle teşekkür etmek istiyorum. Derneğimizin amacı,öncelikle mesleğimizin istenen seviyeye gelmesi ve yapılan hizmetlere nasıl katkı sunabiliriz düşüncesidir. İnşallah hakkımızda hayırlısı olur. Derneğimizi ziyaretiniz için de ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.
Gülen yüzü konuşan ağzı
AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen ise konuşmasında, “Ben sizin şahsınızda tüm Dernek mensuplarını tebrik ediyorum. Başta mesleğin duayeni Hacı Hakkı Özsoy abimiz olmak üzere hepinizi tebrik ediyorum. Sizler Afyonkarahisar’ın gülen yüzü, konuşan ağzı, duyan kulağısınız. AK Parti kurumsal bir partidir. AK Parti dün olduğu gibi bugün de basınla iyi geçinen ve sıcak ilişkileri olan bir partidir. AK Parti ilkeleri olan bir partidir. Önümüzde 31 Mart seçimleri var. Genel merkezin seçim takvimi kapsamında çalışmalarımızı yapıyoruz. 15 Ocak’a kadar Sayın Cumhurbaşkanımızın belirttiği üzere tüm seçim bölgemizdeki adaylarımız belirlenecek. Resmi kampanyamız 15 Şubat’ta başlayacak. Seçim manifestosu yayınlanacak”
Gece gündüz çalışıyoruz
Sezen, “Sayın belediye başkan adayımız Mehmet abimiz gece gündüz demeden çalışmalarını yürütüyor. Biz de Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatları doğrultusunda sıkılmadık el, almadık gönül bırakmayacağız.Bir yandan da İl Genel Meclis Üyeleri ve Belediye Meclis üyelikleri ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Sayın Belediye Başkanımız Burhanettin ağabeyimize de yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür ediyoruz. Seçim kaygımız yoktur. İnşallah biz AK Parti bayrağını Afyonkarahisar’da dalgalandırmaya devam edeceğiz. Derneğinizin de hayırlara vesile olmasını Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum” ifadelerine yer verdi.
Ayrılıkta azap vardır
Milletvekili Ali Özkaya ise “Birlikte rahmet ayrılıkta azap vardır. Siz burada güzel bir örneği gösterdiniz. Sayın Bakanımızın da sizlere selamı var. Kendisi İstanbul’a geçiyor.Bu nedenle milletvekillerimiz ve il başkanımızla birlikte belediye başkanımız ve belediye başkan adayımızla birlikte sizi ziyaret etmek istedik. AK Parti, bir bütün olduğunu tam kadro olarak belediye başkan adayımız Mehmet Zeybek’in arkasında olduğumuzu ve onunla birlikte çalışmalarımızı hep beraber sürdürdüğümüzü sizin vasıtasıyla bütün Afyonkarahisar’a duyurmak istiyorum.Yapmamız gereken süreçleri stratejileri toplantıları daha sık yaparak seçim sürecini hep birlikte yürüteceğiz. Bugün Cumhurbaşkanımız İstanbul belediye başkan adaylarını açıkladı. 15 gün içerisinde de gün gün ilçeleri göreceğiz. Mehmet Zeybek abimizin Belediye Başkanı olması için bütün teşkilatlarımızla birlikte gece gündüz demeden çalışarak en son aldığımız oyun üzerine de çıkarak AK Parti bayrağını bir kez daha Afyonkarahisar’a dikmek istiyoruz” dedi.
Her zaman yanındayız
“Bir dönem Afyonkarahisar’da 24 tane yerel gazete vardı” diyen AK Parti milletvekili İbrahim Yurdunuseven de konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “İki farklı cemiyet ve derneğin bir araya gelmesi ve birlikten, beraberlikten yana bir oluşum kurmanız memnuniyet vericidir. Bu birlikteliği kurmanızda abilik yapan başta Hacı Hakkı Özsoy abimizi tebrik ediyorum. Hayırlara vesile olur inşallah. Bizler çalışmalarımıza Ocak ayı başından itibaren başlayacağız. Sayın Belediye başkan adayımızın teşkilat olarak, milletvekilleri olarak arkasındayız. Amacımız AK Parti’nin hizmetlerini Afyonkarahisar”da devam ettirmektir. İnşallah seviyeli bir çalışma içerisinde Nisan itibarıyla AK belediyeciliğe devam edeceğiz.”
Başkan Çoban takdir etti

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban da hiç kimsenin belediyede basına engel konulduğunu iddia edemeyeceğini kaydederek şöyle konuştu: “Basınımıza belediyenin belli bir bölümünde ya da bir kısmında engel konulduğu ya da önüne geçildiği söylenemez. Biz elimizden geldiğince tarafsız olmaya devam ettik. İki ayrı Dernek ile yürütülen çalışmalar Hacı Hakkı Özsoy ağabeyimizin önderliğinde Mehmet Emin Güzbey ve Mehmet Abdioğulları’nın fedakârlıkları ile birliktelik sağlandı. Bu birliktelik her iki taraf için de çok önemli. Gazeteci arkadaşlarımızı bir araya getirdik. İnşallah bundan sonra da bu örneği göz önüne alarak engelli kardeşlerimizi bir derneğin çatısı altında buluşturacağız. Bu güzel birlikteliği İl Başkanımız, Gençlik Kolları Başkanımız, Belediye Başkan adayımız, Tanıtım Medya Başkanımızın ve milletvekillerimizin ziyaret etmesi ve güç vermesi takdire şayandır. İnşallah AK Parti belediyeciliğinde kişiler değişse de anlayış değişmeyecektir. Gönül belediyeciliği devam edecektir. Ben belediye başkan adaylarımıza canı gönülden başarı diliyorum.”
Birlikte kuvvet doğar
Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ise konuşmasında, “Öncelikle basın camiasını birleştiren Derneğimizin kuruluşuna vesile olanları tebrik ediyoruz. Birlikten kuvvet doğar. Biz AK Parti Gençlik Kollarımız olarak, milletvekillerimiz, İl Başkanımız, Belediye Başkanımız ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Özellikle gençliğe yapılan çalışmalarda bizlere destek veren Belediye Başkanımız, milletvekillerimiz, İl Başkanımız ve belediye başkan adayımıza çok teşekkür ediyorum.Ben inşallah 31 Mart seçimlerinin hayırlı olmasını diliyorum.Hem basın camiamızın destekleriyle, hem de Parti çalışmalarımızla seçimlere hazırlanmaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.
Ben sahadan ayrılmadım
Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek de “Ben de basın camiamızda iki başlılığın ortadan kaldırılmasında her zaman olduğu gibi abilik görevini yerine getiren Hacı Hakkı Özsoy abime teşekkür ediyorum. Kenetlenerek bir araya gelmeniz gerçekten çok kıymetli bir gelişme. Ben bu birlikteliği sağlayan özellikle Hacı Hakkı Özsoy abimiz ve sizleri tebrik ediyorum. Derneğimizin hayırlı hizmetlere vesile olmasını niyaz ediyorum. Sayın belediye başkanımız ile de yıllarca beraber siyaset yaptık. İl Başkanlığı yaptığı döneminde, belediye başkanlığı yaptığı döneminde her daim birlikte çalıştık. O gün bugündür bir sıkıntı yaşamadık. AK Parti kurulduğu günden bugüne kadar girdiği her seçimde vatandaşımız bizi yanıltmadı. Türkiye ortalamasının üzerinde bir oyla bizleri desteklediler. Şimdi 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde de inşallah halkımızın AK Parti yönünde karar olacağından şüphem yok. Her ne kadar birileri bir şeyler üfürmeye çalışsa da hayal peşinde koştuklarını belirtmek isterim. Biz onları çok fazla dikkate almıyoruz. Biz yolumuza devam ediyoruz. Bir arkadaşım ‘Sayın başkanım, Fatih Çetinkaya ve Mahmut Koçak sahada çalışıyor. Siz ne zaman sahaya ineceksiniz’ dediğinde ben şu cevabı verdim; ‘Ben hiçbir zaman sahadan ayrılmadım.Beni ararsanız sanayide, saraçlarda, Çavuşbaş’ta, Organize Sanayi bölgesinde bulursunuz. Diğerleri gibi değiliz. 7 gün 24 saat Afyon’un içerisindeyiz. Dolayısıyla 31 Mart seçimlerinde de partimize milletimize inşallah hayırlı olur” dedi. Heyet Basın Yayın Derneği’ni ziyaretinin ardından 6. Olağan kongresinde Eğitim Bir-Sen 1 nolu şube başkanı seçilen Mustafa Arslan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.Bizi Arayın