Erkmen Beldesi Hürriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 6 Merkez / Afyonkarahisar
0272 246 36 00

Seçimlerden galip çıkacağız

31 Mart seçimleri öncesi aday adayları ve AK Parti ilçe teşkilatları ile istişarelerde bulunan AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen ile milletvekilleri ilçe ziyaretlerine partililere birlik ve beraberlik vurgusu yaparak önemli mesajlar verdiler.

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, beraberinde milletvekilleri Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven ile birlikte Bolvadin, Çay, Sultandağı ve Çobanlar ilçe teşkilatlarında istişarelerde bulundular.  Ziyaretlerde birlik ve beraberlik mesajları verildi.  İlçe ziyaretlerinde konuşan İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen “AK Parti’den aday adayı olmak başlıca bir gurur vesilesidir, onur vesilesidir. Herkese nasip olmaz. Biz inşallah çıktığımız bu yolda bu kutsal davada Allah’ın izni milletimizin teveccühü ile 31 Mart seçimlerinin galibi olacağız” dedi.

Birlikte çalışacağız

Milletvekili İbrahim Yurdunuseven de konuşmasında, “kaybedilmiş bir 5 yıl daha yaşatmak istemiyorsak doğru adayla inşallah bütün belediyelerimizi AK Partili yapacağız. İnşallah halkımızın destek vereceği teveccüh göstereceği uygun bir adayı çıkararak bütün belediyelerimizi AK belediyecilikle tanıştırmanın gayreti içerisinde olacağız” Milletvekili Ali Özkaya ise, “Unutmayın aday adayı olmak cesaret, aday olmak nasip işidir. Ben varsam tamam, yoksam gerisi tufan diyen insanların kesinlikle bu ülkeye de bu partiye de faydası olmaz. Kim açıklandıysa yanında olacağız”

Adaylarımızın yanındayız

Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu söz aldı. Eroğlu konuşmasında, “İlçe ve beldelerimizde mutlak çok sayıda aday adaylarımız var. Ancak bu aday adaylarımız arasından biri aday olacak ve adayımız da inşallah 31 Mart seçimlerinde galip olacak. Bunun için kim aday olursa diğer aday adaylarımız da onun etrafında olmak zorundadır. Her ilçe ve beldede bir kişi seçilecek. Kim aday gösterilirse onun etrafında birleşip AK Parti dayanışmasını göstereceğiz. Zira bütün aday adaylarımız bir ve bütündür. Şu ana kadar birlik ve beraberlik içinde çalışmaktadırlar” dedi.

Bizi Arayın