Erkmen Beldesi Hürriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 6 Merkez / Afyonkarahisar
0272 246 36 00

Çoban’dan duygusal mesaj

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, yeni takvim yılı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Duygu yüklü mesajla Afyonkarahisarlılar’a seslenen Başkan Burhanettin Çoban, 10 yıllık dönemim sonunda halkımıza büyümüş, nüfusu artmış, gelişmiş, çevreye duyarlı hale gelmiş ve önemli alt yapı ihtiyaçları karşılanmış bir Afyonkarahisar teslim ettiğini söyledi.

Yaptığı yatırım ve hizmetler sonucunda vicdanen müsterih olduğunu ifade eden Başkan Çoban makam ve görevlerin geçici, asıl olanın kubbede hoş seda bırakmak olduğuna dikkat çekti. Başkan Çoban, “Bu görevimde ne kadar başarılı olup; hoş seda bırakıp, bırakmadığım Afyonkarahisar’da yaşayan herkesin takdiridir. İki dönem üstlenerek kesintisiz hizmet etmeye çalıştığım Belediye Başkanlığımda; üretilen yatırım ve hizmetleri Afyonkarahisar’da yaşayan herkes görmekte, kullanmakta ve zaten yakından hissetmektedirler. ” diye konuştu.

“YAŞAYARAK GÖRDÜNÜZ”
2019 yılının ilimiz ve ülkemiz adına hayırlar getirmesini niyaz eden ve tüm Afyonkarahisar halkına barış, kardeşlik ve huzur içerisinde sağlıklı bir yaşam geçirmeleri dileğinde bulanan Başkan Çoban mesajında şu ifadelere yer verdi. Afyonkarahisar, tüm yaşayanları ile birlikte yine bir takvim yılına giriyor. İnsan hayatında en değerli ve geri getirilemeyen zaman akıp gidiyor. Daha dün gibi başladığım Belediye Başkanlığımda, 10 yılımız hayırlısı ile tamamlanma aşamasına geldi. 31 Mart 2019 yerel seçimleriyle birlikte halkımızın teveccühü ile üstlendiğim Belediye Başkanlığı görevim sona erecek.Biz biliyoruz ki makam ve görevler geçici, asıl olan ise kubbede hoş seda bırakmaktır. Bu görevimde ne kadar başarılı olup; hoş seda bırakıp, bırakmadığım Afyonkarahisar’da yaşayan herkesin takdiridir. İki dönem üstlenerek kesintisiz hizmet etmeye çalıştığım Belediye Başkanlığımda; üretilen yatırım ve hizmetleri Afyonkarahisar’da yaşayan herkes görmekte, kullanmakta ve zaten yakından hissetmektedirler. Tabiri caizse bunları yaşayarak gördünüzBizi Arayın